Detoxikačná fazuľová polievka

Cuketu prekrojte najprv po dĺžke na polovicu a potom nakrájajte na polmesiačiky. Vložte ju do hrnca s fazuľou a polievku znova uveďte do varu. Pridajte zvyšné 2 šálky vody a soľ a znova čiastočne prikryte. Pri varení netreba miešať. Povarte ešte asi 10 minút.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14083-detoxikacna-fazulova-polievka

Koľko dní sa má táto detoxikačná polievka jesť aby to malo nejaký účinok? A je sa pomedzi ňu aj niečo iné?

ako moze to byt fajn receptik ale neviem kolko by som na nom teda vydrzala ak by sa smela jest len tato polievka

Manzelka urobila minule taku podobnu ze aby sme si trosku precistili organizmus po velkej noci ale neviem, nebolo to bohvieco. Mozno tato bude lepsia

Mňa by tiež zaujímalo ako dlho sa má táto polievočka jesť :slight_smile: či stačí jeden deň normálne na obed alebo ako?

Detoxikačná fazuľová polievka je výborná na prečistenie organizmu keď cítite, že si vaše telo potrebuje oddýchnuť od ťažkých jedál. Pravidelnosť konzumácie je podľa vlastného uváženia a chuti. Nie je nutné jesť iba túto polievku, no ak ju budete do svojho jedálneho lístku zaraďovať častejšie určite splní svoju úlohu. :slight_smile:
Všetky odporúčania ako aj ďalšie skvelé ako aj detoxikačné recepty nájdete v knihe. :wink:

vyzera veru zaujimavo niekedy skusim vyskusat co to povie a ako dlho sa ma jest aby mala aj nejaky ten ucinok lebo z jedneho taniera to nebude nic moc asi

vyzerá to super a fazuľu ja úplne zbožňujem takže ju budem do jedálnička zaraďovať aj častejšie, dúfam že splní svoj účel :slight_smile:

Už som skúšala veľa takýchto detoxikačných polievok ale na žiadnu si nemôžem zvyknúť, viem, že oni asi nemajú byť nejako extra chutné ale žiadnu sa nemôžem donútiť navariť dvakrát tak skúsim zase túto a uvidíme…