Dieťa v škôlke, alebo prečo ráno plače...

Už je to tu. Váš drobček má vek akurát vhodný na dochádzku do škôlky alebo vy potrebujete ísť do práce a ste nútení dať dieťatko do jaslí. Ešte ste neboli tak dlho odlúčení, ako to zvládne?



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4420-dieta-v-skolke-alebo-preco-rano-place

Nas boj so skolkou trval presne 6 mesiacov, podla psychologicky je toto posledna casova hranica. Je fakt, ze po pol roku to skoncilo, ale bolo to neuveritelne psychicky unavne a nakoniec som aj tak zmenila pracu, aby som mohla vyberat dieta zo skolky o 15.OO, vecny kompromis :slight_smile:

Nechápem ako pani Mgr. Horváthová mohla napísať, o šikane a a nevhodným správaním učiteľky napr. ironockými poznámkami, antipatiou a pod. , že nejaká taká učiteľka by sa v školke našla. Ako takú sprostosť može napísať osoba s titulom. Veď človek, ktorý nemá deti rád a aj toto povolanie, by to nemohol robiť a takto pristupovať k deťom. Z vlastnej skúsenosti viem, že je to pre deti ťažké a aj plač postupne odchádza a veľa ráz záleží aj na sympatii dieťaťa k učiteľke, ale o nevhodnom správaní by som nehovorila.