Dietovanie bez cukru - bezpecne?

Dobry den,

mam jeden kozny problem a preto som sa rozhodla pre nasledujucu dietu. Len sa obavam, ci si nesposobim nejake disfuncie v organizme kvoli absencii cukrov. Ako dlho mozem tuto dietu drzat?

Nekonzumujem cukor, ovocie, lepok, mlieko (iba acidofilne) , udeniny. Zeleninu konzumujem obmedzene - nie sladku.
Dietu drzim uz siedmy tyzden. Bojim sa ci organizmus neprestane vyrabat inzulin alebo nieco podobne. Schudla som 9kg.

Možeš napísat čo vlastne ješ, ako sa stravuješ? pretože to chudnutie je ultra rýchle a nič dobré ti to neprinesie iba choroby, pomali jedna za druhou a to ti píšem lebo o tom niečo viem! nič v zlom! bud ti bude organizmus pomali krachovat alebo potom ked sa vratiš ku bežnej strave, priberieš 2x tolko ako si zhodila. NO UVIDIS A POTOM DAJ VEDIET.

Cukor je základným zdrojom energie-nedá sa nahradiť žiadnou umelinou a pri jeho absencii budeš mať akurát tak závrate hlavy a stratíš energiu a silu.

Ja nejem rafinovaný cukor už cca 1 rok. Ale samozrejme to treba vyvažovať ovocím, pečivom a inými obilninami ( nech má organizmus aspoň nejaký pravidelný príjem jednouchých sacharidov) . Ale v tvojom prípade začni primerane, opatrne ale predsa! :slight_smile: