DMO - prieskum pre školskú prácu

Som študentkou gymnázia A. Kmeťa v BS. Píšem ročníkovú prácu na tému Detská mozgová obrna a rada by som sa o tejto téme porozprávala s niekym, kto má s touto problematikou bližšie skúsenosti.

Treba ti najst rodinu s dietatom co ma DMO, tam naberes 100% skusenosti a vedomosti, aj pri mojej dcerke, bola raz studentka ktora pisala pracu o detoch s Wiliamsovym syndromom, vela stastia.

Ahoj Martinka! Pracujem 14. rokom v Domine CSP Prievidza ako diplomovaný fyzioterapeut, ak by si chcela, v marci by si ma mohla prísť aj mojich klientov navštíviť do nášho zariadenia, kde získaš predstavu, ako sa žijú, učia sa, rehabilitujú ľudia s DMO, nie sú to už deti, sú to klienti okolo 10 - 30 rokov. Ak máš záujem odpíšmi na môj mail, dohodneme si stretnutie u nás v zariadení. Veľa šťastia! Gabika

Ahoj, ako dieta som DMO prekonala, velmi sa rodicia somnou nadreli, ale dostali ma z toho. I ked nasledky mam, tak v pohode samostatne fungujem na vysokej skole. Ak sa chces nieco viac dozvediet, tak mi napis mail. Milka

V Tatranskej kotline 23.5.08 bude stretnutie takychto deti. Nie je DMO ako DMO. Alebo treba zajst do Mariny na Kovacovu. Alebo na Isku na porodnic do BB alebo Martina, tam to mava casto zaciatok. Obrna - zalezi ci ziskana po ockovani alebo ziskana po poskodeni mozgu najcastejsie pri porode alebo pri nedonosenosti dietata.

Nie je fakt DMO ako DMO. Jedna dôležitá informácia DMO - sa vyliečiť nedá, stále je. Len môže mať rôzne formy a prejavy, to myslím čo do typu aj do závažnosti.

Ja mám DMO. AK chceš, napíš.