Dobra gynekologicka / sexuologicka - Bratislava

Ahojte, potrebovala by som pomoct, hladam dobru gynekologicku a sexuologicku. Najlepsie by bolo, keby to bola jedna osoba, ale viem, ze taka snad neexistuje, tak moze byt kludne kazda samostatne. Velmi by ste mi tym pomohli. Dakujem

Ahoj LilDevil, ja neviem ani nájsť sexuologičku, chlapa nechcem, vôbec ubvažujem, či nejakých na Slovensku máme, čo prevádzkujú ambulanciu. Na Zzz. sk http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=sexuologicka je jednoznačne naväčší zoznam, aký som našla a to sú samí chlapi.

Janka, na Slovensku pokial gynekolog vyluci z pohladu svojej lekarskej profesie gynekologicke problemy, sa sexuologickou problematikou zaoberaju psychologovia a psychoterapeuti. Niektori to na svojich www strankach aj uvadzaju, aby klientov usmernili. Niektori tuto problematiku robia a nepisu o tom. Ambulancie popri zdravotnych strediskach maju klinicki psychologovia, sexualnou problematikou sa vsak zaoberaju aj psychologovia napr. poradenski, klinicki, a aj psychoterapeuti, ktori svoje pracoviska nemusia a casto nemaju v zdravotnych strediskach. Laici tieto pojmy neodlisuju. Tak ak, si najdete psychoterapetov, mnohi sa zaoberaju aj sexualnou problematikou. To, ze sa uvadzaju len lekari - urologovia a zaroven aj sexuologovia neznamena, ze to ini ako lekari nerobia. Pozrite si www stranky psychoterapeutov, a aj psychologov / klinicki a poradenski aj manzelski a parovi terapeutov, niektori to maju aj popise www stranky. Rita Svihranova psycholog, psychoterapeut. www.psychoterapeut.zzz.sk