Dobré skúsenosti s lekárom - poďakovanie

Vaše dobré skúsenosti s lekármi a poďakovanie všetkým, ktorí si to zaslúžia.

Jerry suhlasím, su aj dobrí doktori. Pokiaľ ich nemusíme často navštevovať všetko je dobré. Aspoň nie sme choré. V okrese NZ mám dobré skusenosti s týmito lekármi: Detsky MUDr. Halzl, očná MUDr. Fujašová, gynekologička MUDr. Ikrényiová.

Tesim sa, ze su tu aj pozitivne ohlasy, ja sama som sa tiez stretla s lekarmi, ktori maju velke srdce, takze nie su vsetci v jednom kosi s tymi nezodpovednymi a neprijemnymi.

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s mojou ošetrujúcou lekárkou MUDr. Radoňákovou a so špecialistami v 1. súkromnej nemocnici v Šaci.

Minule som jedného dobráka stretol - povedal, že bežná taxa je 1000 Euro, ale on je dobrý lekár a stačí mu 700.

Dobry den, touto cestou by som chcel podakovat MuDr. Frantiskovi Forgacovi za odborne osetrenie oka na pohotovosti 7.6.09 14.00 po zakroku som necitil zidnu bolest, dakujem.

Vynikajúce skúsenosti lekárskej starostlivosti mám s MUDr. Zuzanou Galovičovou, detskou lekárkou. Bola ošetrujúcou lekárkou mojich detí, vždy sa snažila vyšetriť do dôsledku príčiny ochorení a nájsť najvhodnejší ak to bolo možné, prírodný liek. Toho času je pani doktorka ošetrujúcou lekárkou bábätka - vnučky mojej kolegyne. Mám vedomosti o tom, že bábätko malo vážne zdravotné ťažkosti a bolo akože liečené u inej detskej lekárky, ktorá bábätku nevenovala temer žiadnu pozornosť a zdravotné problémy bábätka odôvodňovala tým, že to deti v jeho veku mávajú. MUDr. Galovičová vyšetrila toto bábätko, určila diagnózu. Neliečením zdravotných problémov bábätka, by malo malé dieťatko doživotné zdravotné problémy, ktorým sa dá správne určenou diagnózou, predísť.

Z Novozámockej nemocnice MUDr. Ikrényiovu aj ja poznám. Je výborná odborníčka a príjemný človek. No tak viem, že už tam nerobí.

Zaujimava tema, ja doktorov z casti chapem, aj ked s nimi nemam velmi dobre skusenosti. Urcite by mali zarabat viacej a mali by dostavat aj zodpovedajuci motivacny prispevok, ktory povaha tejto prace vyzaduje. Stale vsak plati, ze lekar by mal robit za peniaze a nie pre peniaze, lebo to posledne sa so spravnym vykonom tohoto povolania vylucuje.

Ahoj pojak, tak zase sme sa stretli. Táto téma je už založená:Dobré skusenosti s doktormi. Autor je yelly a založená bola 03. 06. 2009. Vyzerá to tak, že veľa ľudí tam neprispeje. Tiež si myslím, mali by byť aj lekári na ktorých by sme mohli byť hrdý len voľajak sa nám nechce o tom písať. V kutiku srdca aj ja mám niekoho, koho si vážim, rešpektujem a práve preto lebo nie je len lekár, ale v prvom rade je to človek!

Ja nemám ani dobrú ani zlú skúsenosť, lebo moc k lekárom nechodím, ale súhlasím, že keby sá táto téma rozbehla, tak pomôže viac ako ohováranie. Prídem sa pozrieť sem, keď ochoriem a budem hľadať lekára, snáď ma tu niečo inšpiruje.

Všetci lekári sú v jednom vreci, teda podľa mojej skúsenosti všetci sme "zlí a bezcitní bez kúska empatie, len s nárokmi na chudákov, ktorí za nič nemôžu… , a hlavne všetci im chceme ublížiť… ". Tí, čo aj nejakých poznajú a do tejto skupiny by podľa nich patrili, o tých tu určite nikto nepríde písať. Hoci som lekárka, som aj pacientka, a nedá mi keď tu taká možnosť je, poďakovať sa neurochirurgovi profesorovi MUDr. Galandovi z Banskej Bystrice. Nie je to typ, ktorý “ťahá medové motúzy” popod nos, skôr priamy, ale je hlavne erudovaný a zručný a to bolo pre mňa dôležitejšie, ako keby ma len bol držal za ruku a ľutoval ma.

Ja, by som sa chcel poďakovať chirurgickému odd. v Dolnom Kubíne za peknú starostlivosť pred a po operácii. Budúcich pacientov upozorňujem, aby nemali strach z tejto operácii ako ja. Pozn. Mňa pred operáciou by sa nedorezal krvi, tak som sa bál. Pacienti, doporučujem chirurgiu v Dolnom Kubíne. Ešte raz úprimne ďakujem páni dr. a sestričky. Vlado.

Jasné, ak ti niekto pomôže, alebo ťa vylieči, považuješ to za samozrejmé. A nepotrebuješ o tom písať. Ale ak sa ti stane niečo zlé, to sa ťa týka osobne, takže o tom napíšeš. A keď ide o to. Na tejto téme by malo byť nespočetné množstvo lekárov a sestričiek a zdravotníckeho personálu. Lebo tí ľudia tu sú a je ich mnoho.

Rada by som podakovala p. MUDr. Královi, chirurg - Piestany, za jeho profesionalny a ludsky prístup k neznamemu pacientovi, na ktory nie sme na Slovensku zvyknuti, zelam si aby bolo takychto lekarov u nas viac. Taka banalita, odstranovanie materskeho znamienka, po jednom ostala jazva velkosti 20 centovky (MUDr. uz neordinuje) a po druhom jazvicka tenky pasik dlhy 2 cm. Na tomto priklade sa da porovnat praca dvoch roznych lekarov, maly zakrok velky rozdiel, nezelala by som vidiet odlisnost vaznejsieho zakroku.

Xantipa, tvoje porovnanie jaziev prameni z tvojej laickej nevedomosti. Skutocnost, ze aka jazva nakoniec na kozi ostane, je ovplyvnovana vela faktormi - primarne, ci druhotne hojenie, oblast na tele, velkost, sposob odstranovania, atd. - dve jazvy na jednom tele ani z daleka nemusia byt rovnake a nie je to vobec dane tym, ktory lekar vykon vykonal.

    1. 2012 som bola hospitalizovaná na gynekologickom odd. -8A na Kramároch v Bratislave. Tak neuveriteľne zohraný tým lekárov, asistentov a sestier sa vidí málokedy. Napriek návalu práce mali stále úsmev na perách, pochopenie a vľúdne slovo. Skutočne veľký protiklad oproti nemocnici v Malackách. Odkedy je akciovou spoločnosťou, ide to dolu vodou. Len vstúpite na 1. schod a už ste lahší o 10 eur. A vľúdnosť, lebo úsmev na perách-možno sa musí tiež predplatiť? Myslím, že zhnusená z Malackej nemocnice nie som len ja.

Touto cestou by som chcela úprimne v mene celej rodiny poďakovať všetkým lekárom a sestrám na Onkologickom oddelení Fakultnej nemocnice v Trenčíne, ktorí venujú príkladnú starostlivosť môjmu 74-ročnému otcovi. V ťažkých chvíľach je príjemné stretnúť takých výborných odborníkov s citlivým a ľudským prístupom k pacientom a aj ich príbuzným. Na každom kroku počuť rôzne sťažnosti na zdravotníctvo ako také, preto sme boli príjemne prekvapení, že môjho otca, aj napriek jeho veku, nikto nehodil do starého železa, ale podstupuje vynikajúcu liečbu. V neposlednom rade chcem vyjadriť aj úctu a vďaku ku všetkým darcom krvi, lebo krv otec nutne potrebuje. Bez úsilia a pomoci všetkých spomínaných, by už môj otec nebol medzi nami. Ešte raz ĎAKUJEME.

Chcela by som touto cestou podakovat celemu infekcnemu oddeleniu DFNsP Kramare za profesionalny pristup sestriciek a lekarov, za ich uzasnu ochotu, podporu a neustaly zaujem o zdravotny stav malych pacientov.

Titl. Onkologicka chirurgia B.Bystrica.
Pan primar dr.Sinkovic, chcem sa vam podakovat za vas operacny zakrok, ktory ste mi peviedli dna 18.7.2016. Tak isto dakujem celemu vasmu sluzbukonajucemu timu lekarov, ochotnych ako pomoct tak aj poradit.No a posledna vdaka patry tiez celemu personalu sestriciek,ktore sa vzorne staraju o vsetkych pacientov. Ich praca je tiez dost namahava a narocna, hlavne ked pracuju s ludmi roznej povahy.Niekedy je to nie zavidenia hodne. Tak vam este raz vsetkym srdecne dakujem a zelam do dalsej prace vela zdaru a elanu. S pozdravom ostava vas pacient z Tisovca.