Dobry dermatolog - Kosice

Nie som z tych co ohovaraju ludi, ale musim reagovat. Vlastne ani nejde o to, ze by som chcela pani doktorku ohovarat. Navstevovala som jej ambulanciu pravidelne pred niekolkymi rokmi, hlavnym problemom bolo akne. Ako osoba je velmi mila to beriem, ale pomoct, nepomohla. Nasadila mi Roacutane na polroka, nepomohlo, akurat mi totalne popraskali pery, nasledne mi aplikovala chemicky peeling na tvar co malo fatalne nasledky, pretoze moja plet patri asi k tym najcitlivejsim, a nakoniec spomeniem, ze doporucila absolvovat aspon 10 sedeni vedla u jej kozmeticky na mikrodermabraziu, za co som zaplatila celkom dost penazi a az po poslednom sedeni mi oznamila, ze to som nemala podstupovat pocas liecby Roacutanom. Cize zaver, doktorka mila, sestricka az tak velmi nie, pomoct nepomohla, akurat som tam nechala kopec penazi.

Super kožná Dr. je Kovaľová Henrieta, nie primárka, je v starej nemocnici, Kožná ambulancia. Dcére veľmi pomohla s akné (Zinerit + Skinoren) len má vymedzené ordinačné hodiny, treba zavolať kedy je tam, ani sa neobjednáva, stačí papier od obvodnej.

Nahodou telefónne číslo? Ak by som mohla poprosiť, nenašla som to ani na internete.

Suhlasim s Ajuskou, Mudr. Kovalova lieci aj mna a na liecbu reagujem velmi pozitivne. Bohuzial ordinuje len v utorok a stredu doobeda.

Mam rovnaku skusenost ako Hanka. Tiez som dostala Roacutane na 9mesiacov a nic to neprinieslo. Salon s procedurami som odmietla pi tom co mi jej manzel odstranoval cievku na tvary laserom a cievka tam je dodnes… hanka ak mozes ozvi sa mi prosim na moj email

Aj ja neodporucam Mudr. V. Beckovu Kosice, je to lekarka ktora nedava ziadne potvrdenie o zaplateni, vsetko chce na ruku… mne davala kyselinu hyalurovu bez umrtvovacieho kremu co bolo velmi bolestive

Ja na pani doktorku dobrú reakciu nemám. Mala som veľký problém s akné, doktorka mi v ordinácii bez akéhokoľvek vyšetrenie predala vzorky antikoncepcie / áno vzorky / , ja som to konzultovala s gynekologičkou, absolvovala som krvné testy, ktoré ukázali, že ja v žiadnom prípade antikoncepciu užívať nemôžem z dôvodu hustej krvi… Hanbila som sa ísť vrátiť tie vzorky, no nakoniec som tam išla, nebola moc nadšená, tvárila sa akoby som ja jej zobrala peniaze… Nehovorím, že je to maximálne neprofesionálne, mohla mi veľmi uškodiť, išlo v ten moment len o biznis.

Suhlasim je len na peniaze, tiez som tam chodila a nevsimala si ma, len ked clovek platil…

MUDr. Beckovú dôrazne neodporúčam. Jej neprofesionálny prístup je úplne hrozný. Čakacia doba je neprimerane dlhá, čakáreň je neprispôsobená pre čakajúcich pacientov. Od p. lekárky sa nedozviete nič, čo jej sami nepoviete, takže je nanič. PO 3 hodinovom čakaní sa nedozviete žiadnu normálnu informáciu.
Môj súkromný a možno nesprávny dojem je, že súčasná úroveň alkoholizmu nepriaznivo vplýva na výkon funkcie niektorých lekárov.
JA by som tam viac nešiel

Ja si dovolim tvrdit opak. Pani Dr. Beckova je velmi prijemna a profesionalna. S urcitostou vie diagnostikovat a pomoct. Bola som ako pacientka za nou osobne niekolkokrat ja a takisto pomohla dcere s problemom s akne a nesla ani do tabletkovej formy liecby, aby jej nezatazovala organizmus. Drzim jej palce nech sa jej nadalej dari v jej profesionalnej oblasti. Helena

Mudr .Beckova ma viackrat oklamala .prv vam povie ze vam da minimalnu davku kys.hyalurovej .alebo dysportu a potom si uz nic akoby nepamatala musite jej v hotovosti zaplatit bez potvrdenia ...to neexistuje ....je mila ale zaplatite vela a este vas posle k jej manzelovi .odstrani vam na prvykrat akoze zadarmo rozsirene cievky .ktore ona vam nabuduce da riadne zaplatit a cievky rozsirene mate nadalej ....len platte v hotovosti ! Kartou nie to sa jej nepaci ....radsej som sla inde kde je seriozny pristup ...neodporucam