Dobrý detský alergológ - Bratislava

Dobry deň, chcem Vás poprosiť o kontakt na nejakého dobrého detského alergológa resp. imunológa v Bratislave. Mám 3 ročného syna, ktorý je sledovaný v alergologickej ambulancii MUDr. Tomašovičovej na Poliklinike Mýtnej, ale s pani doktorkou vôbec nie som spokojná.

Odporucam Dr. Hrozanovu z Ruzinova - mojej dcere velmi pomohla.

Ani ma veľmi neprekavpil teno príspepok. My sme mali s pani dr. Tomašovičovou také veľké problémy, že vyústili až do osobného stretu a nakoniec sa to otočilo voči našej rodine. Po piatich rokoch sme nemali ani výsledky krvných testov a ani žiadne alergologické testy, napriek tomu, že náš malý syn javil evidentné znaky budúceho alergika, či možno až astmatika, kedže aj jj som od narodenia chorá. Teraz musíme hľadat nového lekára, lebo pani doktorka nás vylúčila z kartotéky a odmieta nám dať čo i len výpis z karty, že je to vraj podľa zákona. Neviem na čo jej bude karta nášho syna, keď ho už ďalej nechce liečiť. Okrem toho už viem o niekoľkých ďalších prípadoch, takže by bolo asi vhodné, aby sa to začalo riešiť už aj na inej úrovni.

Je ešte jedna konfliktná alergologička v Bratislave! MUDr. Kossárová na poliklinike Šustekova v Petržalke. Tá má ešte aj pikošku v braní časeniek. Sestrička ich vydáva zásadne v čase od 5.30 - 5.45hod, i keď sa ordinovať začína až od 7.00 hod. Ale aj to sa Vám môže stať, že ste už o 5.30 desiata v rade a už pre Vás časenku nebude mať!

Dr. Mádelová v Rači na poliklinike Tbiliská je dobrá.

Uplne suhlasim, my sme odtial odisli, absolutna buzeracia, nechcela nam ani vypisat liecenie pre decka, ktore prekonali kopu infekcnych ochoreni, tkaze tak…

Dobrý deň, chodí niekto k doktorke Hrušovskej v poliklinike Šusteková? Aká je odborníčka? ďakujem