Dobrý gynekológ - Nitra

Dobrý deň. Prisťahovala som sa do Nitry a hľadám si nového gynekológa, známa mi odporučila doktora Oberta. Je tu niekto, kto je jeho pacient a može mi napísať nejaké referencie? Ďakujem.

Mam 49 rokov, menstruacia pravidelne, ale posledne tri mesiace mam velmi rezave bolesti v podbrusku a aj pri moceni su to bolesti hlavne pocas menzesu, ale su hrozne rezave cele boky ako su vajecniky citlive. Vytok nemam ziadny. Menzes nie je silny, priam by som povedala, ze posledny rok aj troska menej dni ako v mladosti. Niekedy som mala zisteny myom na maternici neviem, ci to moze aj toto sposobovat. Zatial dakujem, Mikulova.

Chcem sa opytat, ci niekto pozna Dr. oberta a aky je na pacientky/prvopacientky, ci je mily a ci vie vysvetlit a odpovedat na otazky?

Ahoj janka, chcem sa ťa spýtať, či ti niekto odpovedal a či si sa rozhodla pre dr. Oberta, chcela by som k nemu prejsť. Ak môžeš, tak mi prosím pošli odpoveď. Ďakujem, Klaudia.

Ja som pacientkou MUDr. Adriana Oberta, je to fakt velmi dobry lekar, je velmi prijemny a este aj sympaticky, len vrelo odporucam, ale uz berie len malo pacientiek lebo ma plno, ale je podla mojich skusenosti super.