Dobry gynekolog - Nitra

Vie mi niekto poradit dobreho gynekologa /ludsky pristup, zaujem o pacienta a dobre vybavena ambulancia/ v Nitre? Dakujem

Ahoj. Odporucam Dr.Lajtmana alebo Dr.Gilana alebo Dr.Kozara. Vyborny odbornici, pristup na urovni a aj vybavenie ambulancii.

Odporucam Dr. Kunskeho, vynikajuci odbornik, ludsky pristup, sono v ambulancii.

Dr. Kozara urcite neodporucam. Chcela som, aby mi predpisal HAK. Nespravil mi ziadne testy, neopytal sa ma, ci mam nejake problemy. Pritom som sa ho pytala, ci neprekaza, ze otec ma trombozu (husta krv - zrazanie krvi), ktora je dedicna, takze ju mozem mat aj ja. Brala som HAK asi mesiac a potom som bola za druhym gynekologom a zaroven na vysetrenia na hematologii a doktorka mi povedala, ze som mohla dostat infarkt, lebo tu trombozu mam aj ja. Takze takyto je pan Dr. Kozar!

Prosím neviete mi povedat, kde ma ambulanciu doktor Lajtman? Ja mam cislo len na ordinaciu - Fakultna nemocnica. Dakujem krasne. Katka

Ja chodím tiež k Juhásovi a podľa mňa je fajn, taký milý, starší vtipálek :smiley: a doteraz v pohode všetko, takže ja ho môžem odporučiť.

Doktor Gilan - už nikdy viac, milý prístup, nádherná čakáreň, nové vybavenie. Liečil ma na mikózu dva roky a vôbec mi nepomohol. Vždy mi dal len nejaké krátkodobé lieky, po ktorých mi pokračoval výtok bez svrbenia a testy vyšli vždy negatívne. Tvrdil že je to normálne ale mne to nedalo a zmenila som gynekológa. Teraz mám doktora Turbu a ten ma dáva dokopy. Mikózu treba liečiť dlhodobo, rok sa budem liečiť a dúfam, že sa z toho niekedy dostanem.

Ma najradsej stihle, bezproblemove pacientky… tlstym tehotnym zenam odporuca drzat diety a pouzivat zvracanie, aby nepribrali.

Kunsky? To je debilny drzy blb. Aká ľudskosť kde? Bol tak veľmi nepríjemný že som hneď po prvom rade odisla k inému dr.