Dobrý gynekológ - Prešov

Ahojte. Poraďte mi prosím nejakú príjemnú gynekologičku (gynekológa) v Prešove. Bola by to moja prvá návšteva, takže niekoho milého. Ďakujem.

Prosim vas, poradte mi, nedostala som menstruaciu asi styri dni, robila som si tehotensky test a vysledok bol, ze tehotna nie som, ja pracujem momentalne v zahranici a velmi som nervozna, lebo neviem ako mam postupovat. Prosim pomozte mi, dakujem.

Ja osobne mám fajn skúsenosti s MUDr. Jurajom Pállom. Určite Ti pomôže.

Výborná je p. dr. Strýčková Zuzana - ambulanciu má na Levočskej ulici v starej budove na poschodí, je perfektná.

Ak by som chcela ísť k novému gynekológovi, potrebujem aj kartu od bývalého gynekológa?

Prosím Vás, chcem sa opýtať, či neviete, ze tá pani doktorka Strýčková sa zaoberá aj homeopatiou?

Ahoj, prosim vedela by si mi napisat, ake ma pani doktorka Stryckova ordinacne hodiny? Dakujem.

Alebo napriklad dobry a prijemny je aj DR. Cincar na zeleznicnej stanici v PO na 3.poschodi.

Odporúčam Mudr. Ligusa, je skvelý. Budeš spokojná.

Zdravim. Uz 7 rokov som vydata a este stale nemame deti (manzel ma vysetrenia urobene a vysledky su ok, aj PKT test). Moja gynekologicka je zo mna zufala (nevie co so mnou) a velmi ma neriesi. Poradite mi dobreho gynekologa (v PO alebo v BJ)? O chvilu budem mat 30 a nechcem stracat drahocenny cas. Dakujem.

Ja som zo zaciatku s nim bola tiez velmi spokojna, mily, laskavy pristup, ale teraz je to hrozne, mam problemy a on bez toho, aby ma vysetril mi hned predpise lieky, akoby vedel co mi je a pri tom tie problemy pretrvavaju.

Ja Ligusa vobec neodporucam. Vkuse mi pretrvavaju gynekologicke problemy a on je taky, ze mi len da tabletky a dovidenia. Az u inej gynekologicky som sa dozvedela co mam vlastne robit, aby sa mi zapaly v jednom kuse neopakovali.

Odporúčam noveho gynekológa Dr. Rozumyka, je to skvelý gynekológ, ale aj ako človek pracuje v ON. GYA na Sládkovičovej ul. v Prešove.

A môžem sa opýtať, čo konkrétne Vám odporučila p. gynekologička, aby sa Vám zápaly neopakovali? Ja mám totiž ten istý problém. Ďakujem