Dobrý gynekológ - Prešov

gynekológia

(sisa) #1

Ahojte. Poraďte mi prosím nejakú príjemnú gynekologičku (gynekológa) v Prešove. Bola by to moja prvá návšteva, takže niekoho milého. Ďakujem.

(gabikaregeciova) #2

Prosim vas, poradte mi, nedostala som menstruaciu asi styri dni, robila som si tehotensky test a vysledok bol, ze tehotna nie som, ja pracujem momentalne v zahranici a velmi som nervozna, lebo neviem ako mam postupovat. Prosim pomozte mi, dakujem.

(anamarika) #3

Ja osobne mám fajn skúsenosti s MUDr. Jurajom Pállom. Určite Ti pomôže.

(Martina) #4

Výborná je p. dr. Strýčková Zuzana - ambulanciu má na Levočskej ulici v starej budove na poschodí, je perfektná.

(Betinka60) #5

Ak by som chcela ísť k novému gynekológovi, potrebujem aj kartu od bývalého gynekológa?

(Bibi) #6

Prosím Vás, chcem sa opýtať, či neviete, ze tá pani doktorka Strýčková sa zaoberá aj homeopatiou?

(Mirka) #7

Ahoj, prosim vedela by si mi napisat, ake ma pani doktorka Stryckova ordinacne hodiny? Dakujem.

(jana) #8

Alebo napriklad dobry a prijemny je aj DR. Cincar na zeleznicnej stanici v PO na 3.poschodi.

(Dana) #9

Odporúčam Mudr. Ligusa, je skvelý. Budeš spokojná.

(Júlia) #10

Zdravim. Uz 7 rokov som vydata a este stale nemame deti (manzel ma vysetrenia urobene a vysledky su ok, aj PKT test). Moja gynekologicka je zo mna zufala (nevie co so mnou) a velmi ma neriesi. Poradite mi dobreho gynekologa (v PO alebo v BJ)? O chvilu budem mat 30 a nechcem stracat drahocenny cas. Dakujem.

(jana) #11

Ja som zo zaciatku s nim bola tiez velmi spokojna, mily, laskavy pristup, ale teraz je to hrozne, mam problemy a on bez toho, aby ma vysetril mi hned predpise lieky, akoby vedel co mi je a pri tom tie problemy pretrvavaju.

(nina) #12

Ja Ligusa vobec neodporucam. Vkuse mi pretrvavaju gynekologicke problemy a on je taky, ze mi len da tabletky a dovidenia. Az u inej gynekologicky som sa dozvedela co mam vlastne robit, aby sa mi zapaly v jednom kuse neopakovali.

(adelka) #13

Odporúčam noveho gynekológa Dr. Rozumyka, je to skvelý gynekológ, ale aj ako človek pracuje v ON. GYA na Sládkovičovej ul. v Prešove.

(Inga) #14

A môžem sa opýtať, čo konkrétne Vám odporučila p. gynekologička, aby sa Vám zápaly neopakovali? Ja mám totiž ten istý problém. Ďakujem