Dobrý gynekológ - Topoľčany

Ahojte, može mi niekto poradiť dobrého gynekológa v Topoľčanoch? Prečo je dobrý, ako to u neho chodí?

Skús MUDR. Síleša, t.č.0385321626, je to super človek a perfektný odborník. Mne odrodil dve deti a som mu zaviazaná do konca života. Jediný problém, ktorý ťa môže stretnúť je, že bude mať plno, zavolaj a spýtaj sa či berú nových. Viem, že určite berú ženy, čo nemajú žiadneho gynekológa. Má aj bombastickú sestričku, taký živý anjelik. Andrea

Dakujem velmi pekne za radu.

Dobry den, rozmyslam skor nad zenou - gynekologickou, ake mate skusenosti napr. s Dr. Mikeskovou alebo Radicovou? (zatial mi spominali tieto mena, no mozno mame v TO aj ine lekarky).

Ja so Sílešom nemám moc dobré skúsenosti, pretože pre moju nešpecifikovanú neplodnosť mi nenavrhol práve najlepší spôsob liečby. Predpísal mi Clostilbegyt, hoci nezisťoval, či mám ovuláciu a poslal ma na laparoskopiu, ktorá je to posledné riešenie. Viete mi poradiť ďalšie možnosti liečby neplodnosti z vlastnej skúsenosti?

Ahojte, mate niektora skusenosti z doktorkou Bognarovou z TO?

Áno, ako 22 ročnej mi predpísala antikoncepciu bez vyšetrenia a vlastne počas asi 5 rokov, čo som u nej bola ma ani raz nevyšetrila a keď som k nej raz prišla s bolesťami v podbrušku, či nejde náhodou o zápal vaječníkov, poslala ma bez vyšetrenia už ani neviem ku komu. Tak neviem, či som jediná nespokojná, ale už k nej asi 8 rokov nechodím.

Ahojte baby, potrebovala by som poradit surne volakeho fakt dobreho gyndosa, lebo mam velmi velke zdravotne problemy, som po operacii a dostala som volaku hnusnu infekciu a moj gynekolog je v Sahach totiz ja nie som z Topolcian, tak to tu nepoznam, prosim vas porate mi, vopred dakujem.

Ja som na ňu nepočula dobrého slova.

Skús doktora Bašku v Bánovciach. Kamoška k nemu chodila, on je odborník v liečbe neplodnosti. Alebo sa obráť na niektoré z centier umelého oplodnenia.

Andrea, to co mi pises mi pripada teda dost nepravdepodobne, pretoze ja s nou mam velmi dobre skusenosti, a chodim k nej uz zopar rokov a rovnako mam echo od dalsich babeniek, ktore k nej chodia a su velmi spokojne.Ja osobne by som nemenila.

Možno zmenila prístup, keď zistila, že jej odchádzajú pacientky, ale pred pár rokmi so mnou presne takto jednala. Nemám dôvod písať sprostosti.

Ahojte, ja chodim k MuDr. Privitzerovej, nie som spokojna s jej pristupom, rada by som sa jej vselico opytala, ale ona ma vzdy rychlo vybavi - stale sa ponahla, na druhej strane mi zistila predrakovinovy stav krcka maternice, takze sa nemozem stazovat. Co som pocula, tak Silesa, Bognarovu, Trizmu chvalia, co sa tyka Pospisilovej, tak same negativa - k tej Bognarovej chodi moja mama aj babka a su velmi spokojne, tazko povedat, kazdy ma iny nazor na doktorov v TO.

Ja chodim k MUDr. Trizmovi. On je aj porodnik a je vynikajuci, lebo vela len obvodnych doktorov poposiela radsej zeny na cistenia a operacie, aby sa zbavili dlhodobych liecebnych procesov. Ssidli na mravenisku na Lipovej ulici.

Ahojte, prechádzam z BA do Topoľčian, som v 34. t. teh. a potrebujem súrne dobrého lekára v TO. Zvažujem medzi Silešom a Trizmom. Koho by ste mi poradili? Ako je to s poisťovňami? Mám všeobecnú zdravotnú. Lekára u ktorého sa všetko platí nechcem, takého mám v Piešťanoch. Je super, ale je to drahý špás… Ďakujem.

Chcela by som ta poprosit o kontakt na Dr. Trizmu. Prvy krat pojdem ku gynekologovi, nevies ci ordinuje zajtra? Chcela by som ist co najskor, ozvi sa prosim co najskor, dakujem.

Chcela by som sa spytat na Mikeskovu Beatu, aka je?

Chcela by som sa spytat na MUDr. Mikeskovu, aka je, aky ma pristup k pacientkam a ci je dobra odbornicka? Dakujem za odpoved.

Ahojte, vie mi niekto poradiť, ako sa volá gynekologička, ktorá ordinuje v budove, kde MUDr. Síleš? Ak máte skúsenosti poradiť aká je? Ďakujem.

Ahoj baby, prosim vas idem 1x a chcela by som poradit nejaku dobru doktorku. Su aj nejake poplatky alebo tak? Prosim potrebujem to surne.