Dobrý kardiológ - Košice

Hľadám kvalitného kardiológa v Košiciach. V kardiocentre na Triede SNP sú možno kvalitní lekári, ale na 1 deň si objednajú 30-50 pacientov a potom nestíhajú. Pri poslednej návšteve, kedy som sa cítila veľmi zle, mi neodmerali ani tlak a doporučili, nech si nájdem dobrého neurológa (vraj to môže byť od chrbtice). Skomolili moje priezvisko, sestrička bola podráždená, hrešila… Vie mi niekto poradiť? Platím vysoké zdravotné poistenie, ale o moje zdravie sa nemá kto postarať.

Je to neprijemne, ak skomolia Vase meno a ak lekari nestihaju, lebo je vela pacientov v jednom dni, ale je tragedia, ak v je kardiolog nadopovany do nepricetna ako kardiolog (jediny) v Cadci. O tomto stave vie cele jeho okolie.

Prosím Vás! Čo je to “diera na srdci”? Pacientka má 35 rokov, ide na operáciu. Jej mama mala 45 rokov a dva dni po operácii zomrela, je to vraj dedičné a dedia to iba dievčatá. Ďakujem pekne!

Neviem presne čo to je, ale videl som dokumentárny film, kde v Číne pacientku s touto diagnózou operovali bez nárkózy a anestézie, iba pomocou akupunktúry (bol to britský dokument o alternatívnej liečbe) a pacientka prežila, ešte v ten deň behala po nemocnici.