Dobry neurolog - Bratislava

Prosim, vie mi niekto poradit dobreho, ale hlavne ludskeho odbornika neurologa v Bratislave? Mam velke bolesti chrbtice od marca a len ma posielaju od dveri k dveram. Moj problem je, ze nemozem lieky, mam alergiu. A tak na mna kaslu vo Vojenskej nemocnici v Bratislave ma lekarka vysetrila cez zupan zo slovami, ze plakat od bolesti som mohla ostat lezat doma a nezaberat miesto inym, lebo aj tak mi nemoze nic dat. Dala mi len magnezium a dokonca aj CT aj MR mi odmietla dat urobit, tak som to po 4 dnoch vzdala a odisla na vlastnu ziadost domov. Este mi dotycna lekarka, alebo skor manekynka, lebo sa na vizitach predvadzala v 20 cm opatkoch povedala, ze ona ma nemusi vidiet, lebo ona je stara chrbtarka, to mala tak najviac 30 rokov. Ake zdravotnictvo, take lekarky. Aky stat take zdravotnictvo. Ak niekto ma dobre skusenosti s dobrym neurologom, bola by som mu velmi vdacna.

Ja som spokojna so svojim neurologom. Je to MUDr. Robert Garay, robi v zdravotnom stredisku na Fedinovej v Petrzalke. Chodi sa k nemu na objednavku, tel. cislo je 02/63810291. Za navstevu sa ale plati 10 EUR. Mne velmi pomohol, psychicky ma dokazal velmi podporit a hlavne je to velmi dobry clovek. Viem, ze sto ludi - sto chuti, ale ja mozem len odporucat. Ahoj.

Mam osobnu skusenost, velmi dobru s MUDr. I. Nikolovou z Medissima. Roky som chodil k inemu neurologovi s bolestami chrbtice a ten to riesil tak, ze raz to bolo lepsie a potom sa to opat zhorsilo. Potom som siel k nej, aby skontrolovala moj stav a potvrdila, ci moja diagnoza je v poriadku. Po prvom vysetreni ma poslala k reumatologovi a ten mi nasiel zdroj problemov - osteoporozu.

Taktiež potvrdzujem dobrý nerológ s ľudským prístupom Mudr. Nikolova Iveta

Ak hladas ludsky pristup, tak Mudr. Garay.

Určite je tvoja diagnóza v poriadku, ale mne jeden ortopéd povedal, že osteoporóza nebolí.

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, či ste nemali problém sa k pánovi doktorovi objednať, mne povedali, že už neprijímajú nových pacientov. Neviete prípadne odporučiť iného neurológa, potrebujem liečiť migrény. Ďakujem

Ja som dlhe roky riesila problemy s migrenou iba branim roznych liekov. Az doktorka Nikolova zacala riesit moju migrenou tak, aby som zachvatom predchazala a nie na ne cakala a brala na ne lieky. Absolutne mi zmenila zivot.