Dobrý ortopéd - Bratislava

Dobry den, hladam dobreho ortopeda v Bratislave, ale nechcem ist napr. do Medifery, kde su pomerne vysoke poplatky, pretoze som nezamestnana momentalne a nemozem si dovolit platit vyssie sumy. Tiez neviem vlastne, aka bude diagnoza, je mozne ze to bude skor jednorazova, alebo nevinnejsia zalezitost - ak by to bolo nieco vaznejsie, tak potom by som povazovala tie platby za opodstatnene. Kedze som v zivote nebola u ziadneho ortopeda a ani moji znami mi nevedia dat referencie, prosim o radu touto cestou. Kedze hladam prvu diagnostiku, tak by som naozaj chcela dobreho odbornika. Dakujem

Zaklad, nikdy nechod na odporucanie tvojho vseobecneho, radsej sa porad so znamymi a kamaratmi kam ist, tiez mi odporucili ortopeda Reruchu na Fedinovej, volal som k nemu a normalne na mna nahucal, ked som pytal, kedy ordinuje, ze ci je on informacna kancelaria mam si zistit u svohho vseobecneho kedy on velky pan asi ordinuje. Takyto “ludsky pristup” fakt nepotrebujem, zavolal som na odporucanie do snop-u www.snop.sk MUDR. Olexik a som spokojny. Akurat sa tam dlho caka, ale to asi vsade.

Prosimvas poradte mi dakdo dobreho ortopeda v ba, kde sa plati teda sukrimneho. dakujem

P. DR. Rezucha, nema absolutne adekvatne spravanie sa a uz vobec nepatri do amulancie, ani ako zverolekar. Vlastne, tam uz vonkopncom nie… Chudia haf haf

Ak by si dostala od prakt. lekára odporúčanie na Antolskú k primárovi Borisovi Šteňovi, ten má zlaté rruky, mňa teraz operoval a také som to mala komplikované, čo ma nikto nechcel operovať a on to bravúrne zvládol a cítim sa dva týždne po operácii bedrového klbu super