Dobry pediater - Bratislava, Senec

Viete niekto o dobrom pediatrovi bud v Senci alebo v Bratislave na vychodnej strane (Pod. Biskupice, Vrakuna, Ruzinov, Trnavka, Vajnory) alebo v dedinach medzi BA a Sencom? Vopred dakujem za akukolvek pomoc.

Ahoj, my chodime k Dr. Petrikovej do Race na Tbilisku ulicu. Sme s nou velmi spokojni. K detom je velmi mila, jemna, citliva a starostliva, urcite by som vam ju odporucala.

Stahovali sme sa z Biskupic do Bernolakova, ale nechali sme si MUDr. Zemberovu (Ucitelska ulica, Podunajske Biskupice) lebo je vyborna, aj sestricka je bez chybicky.

Ak hľadáte výbornú pediatričku rozhodne odporúčam nahlásiť sa ku MUDr. Macúchovej Ivane T: 02/48279430. Jej pediatrická ambulancia sídli na Poliklinike Ružinov, Ružinovská č.10, Bratislava, kde je výborný bezbariérový prístup a aj parkovanie. Pani doktorka je veľmi erudovaná, ústretová, milá ku detičkám aj k ich rodičom, veľmi ľudská, trpezlivá, vynikajúca diagnostička. Ak je potrebné okamžite bez zaváhania porobí všetky potrebné vyšetrenie, odbery, výtery, alebo posieľa dieťa na ďalšie vyšetrenia, alebo aj na preliečenie do odborných liečebných ústavov, alebo sanatórií. Má krásne prerobenú ambulanciu, kde má aj CRP - prístroj, kedy stačí z kvapky krvi dieťaťa určiť či potrebuje, alebo nepotrebuje ATB. Patrí rozhodne k tým najlepším a “modernejším” pediatrom na Slovensku! Veľmi ju odporúčam, každému kto je so svojoím pediatrom nespokojný. Zdravie dieťatka je predsa tým najdôležitejším v našom živote!

Chodíme ku MUDr.Macúchovej a rozhodne môžem potvrdiť všetko čo o nej napísala p. Adka. Je vynikajúca a dokonca má aj perfektnú veselú sestričku. Je tam radosť prísť a s nimi komunikovať. Odkedy chodíme ku MUDr. Macúchovej, synčekovi sa podstatne uľavilo, výborne nás nastavila na liečbu! Som jej za to veľmi vďačná. Som rada, že som odišla od predchádzajúcej detskej doktorky, lebo to bola zastaralá katastrofa, ktorá by už mala radšej sedieť na dôchodku.

Ahoj, ja chodim k MUDr. Vargovi do Senca. Velmi dobry pediater, vysvetli, vysetri a to poriadne. Aspon moja skusenost. Uz ja ako dieta som k nemu chodila a teraz aj moje dieta len k nemu.

Ahoj, momentalne taktiez riesim problem vyberu pediatra. Sme z Dun. Luznej - zatial som dostala odporucanie na doktora Franiaka (z Rovinky mimochodom ordinuje aj v Ba. Ruzinove) a na Matejkovu (z Dun.Luznej) - ale ta vraj nie je az taka dobra. Mate niekto skusenost s tymito doktormi resp. viete odporucit niekoho blizko tak max. po Vrakunu? Dakujem.

Plne súhlasím s refernciami a tvrdeniami, Dr. Macúchová, je milá, vľúdna, príjemná, má veselú usmiatu sestričku a sú super ambulancia, moja malá sa vždy teší, keď k nim ideme. U nich je vždy pohoda, aj sa porozprávajú s človekom. Takto by mali lekári pracovať a fungovať. Je to najlepšia pediatrická ambulancia v BA a aj v okolí!