Dobry psycholog / psychiater - Liptovsky Mikulas, Ruzomberok

Vie niekto poradit kvalitneo psychologa / psychiatra v okoli LM, RK? Niekoho, kto by pomol pri panickych atakoch a uzkostnych stavoch? Ma niekto skusenosti? Dakujem.

V LM sa tomu venuju v psych. stacionari, maju tym odbornikov, psycholog. Psychiater, maju dobre vysledky.

A nevies kolko sa plati za ich sluzby? Su statni ci sukromni? Da ci sa da u nich objednat? Vdaka

Je to zdravotna starostlivost hradena zo zdravotneho poistenia. Dochadza sa tam kazdy den do obeda, su tam rozne aktivity ako asertivita, relaxacia a ine, po obede sa ide domov. Ale mozes navstevovat len psychologicku individualne. Viacej info na stranke www.nsplm.sk - psych. stacionar.

Dakujem ti za info, velmi si mi pomohla. Vdaka

Dobrý deň. Chcela by som odporučiť vynikajúcu psychiatričku Elenu Poloncovú. Veľmi starostlivá žena, vždy ma vypočula a hodnotila môj stav priamo predo mnou. Dávala mi otázky. Jednoducho bolo cítiť z jej strany veľký záujem. Môj známy na dobrého psychiatra nemal šťastie a asi pred mesiacom spáchal samovraždu. Bolo mi veľmi ľúto, že som mu o doktorke Poloncovej nepovedala skôr. Sídli v Liptovskom Mikuláši, ale bere aj ľudí z okolia. Napr. Ružomberok. Dúfam že aspoň niekomu pomôžem. Ja mám momentálne problém zohnať dobrého psychiatra v Bratislave. Počula som o Provazníkovi, no sestrička ma v telefóne odbila, že majú dosť pacientov. Viete ešte o niekom dobrom v Bratislave? Úpenlivo Vás prosím. Je to pre mňa veľmi dôležité.

Psychiater MUDR. Balla - vid Zzz.sk, MUDr. Vranova Jana - Spirare, tiez najdete na Zzz.sk.

Ďakujem!

Prosím viete o nejakom dobrom psychiatrovi, čo je v Ružomberku a ja by som tam mohla aj dochádzať, či by sa to dalo? Či to je ale nevhodné, keď som z Martina a peňazí by ma to stálo, či radšej mám byť spokojná, keď som v Martine a mám chodiť tam aj keď necítim nejakú vačšiu zmenu.
Myslela som, že ke niektorí deti malé chodili do Ružomberku tak som si myslela, že aj ja by som mohla chodiť tam ku psychiatričke, len u nás chodím každý mesiac ku nej a neviem ako by som chodila do Ružomberka tak často alebo iba raz za pol roka by som tam išla? Čo si vy myslíte že malo by aj to efekt, keď mám sociálnu fóbiu a ťažkú depresiu. Počkám si na Vaše poradenie a ďakujem Vám teraz.

Prosím o radu dobreho psychologa, dajte mi tip na nejakého v Lm, dakujem.