Dobrý zubár - Nitra

Kto odporučí dobrého odborníka zubára / zubárku s modernou výbavou ambulancie v Nitre? Ďakujem.

Ahoj pozdas zubara dr. Hechta v Nitre?

Mudr. Rumanovsky - st. Parovce.

Mohla by si, prosím ťa, napísať, koľko sa u neho platí, lebo nie je to u všetkých rovnako. Ale hlavne ma zaujíma kvalita jeho práce. Keď napr. zaplombuje predný zub, či je tú plombu aj vidieť, alebo to vie tak pekne spraviť, že vyzerá ako súčasť zuba? A ako dlho tá plomba vydrží? Ja mám dosť zlé skúsenosti, zuby mám strašné, môj zubár nepýta veľa, preto aj chodí k nemu veľa pacientov, ale na druhej strane je to totálny babrák. Chodím tam len preto, že robí lacnejšie ako ostatní, len si už niekedy hovorím, či aj tu neplatí: "Lacno kúpiš, dvakrát kúpiš! " Lebo potom musím ísť k nemu znova počas jedného roka aj štyrikrát s tým istým zubom, lebo jeho plomby mi vypadávajú, alebo ich urobí tak, že ma škriabu a zachádza poza ne jedlo, ktoré už neviem odtiaľ dostať, takže to vyzerá neesteticky, lebo zostanú také akoby ohraničené tmavým pásikom, čo sú vlastne tie zvyšky jedla po okraji plomby. Veľmi ba som potrebovala dobrého, šikovného odborníka. Finančná stránka ma zaujíma preto, lebo nepatrím medzi tých solventnejších, skôr naopak. Ale radšej si budem šetriť na dobrého zubára, ako toto, čo mám teraz. Ďakujem za odpoveď!

Ak hľadáš zubára s modernou výbavou, môžeš pokojne navštíviť ambulanciu Zúbkových víl. Je to naozaj dobrý zubár. Pravdaže čo sa týka finančnej stránky, dnes si už každý zubár vypýta svoje. Mojej dcérke vŕtali jeden zúbok a zobrali 30 €. Ale majú ľudský prístup.