Dobry zubar - Nove Zamky

Dobry den, chcela by som vas poprosit, ci by ste mi poradili nejakeho dobreho zubara v Novych Zamkoch alebo v okoli, dakujem pekne za radu.

Katka, je mi luto, co ti teraz napisem, ale realita je taka, ze v Novych Zamkoch dobreho zubara nenajdes. A hlavne v Novych Zamkoch nemame ani jedneho jedineho zubara, ktory by pacientovi urobil v ramci prehliadky röntgenove vysetrenie, ktore by sa standardne aspon raz za dva roky robit malo (ortopantomogram, na zaklade ktoreho sa posudzuje stav kosti a bitewing, ktory moze potvrdit alebo vylucit existenciu skrytych kazov v medzizubnych priestoroch). A to, ze by sa malo, si dnes uz kazdy pacient precita na internete, ale zubari v NZ to aj tak nepraktizuju. Dokazu teda najst iba take kazy, ktore su volnym okom viditelne a ked ma niekto citlive zuby, tak v NZ sa moze ist stazovat akurat tak na lamparen, pretoze taketo staznosti zubari v NZ ignoruju, takze ani problemy z toho vyplyvajuce neriesia. Ja mam so zubarmi v NZ len tie najhorsie skusenosti, ale keby som mala dopodrobna rozpisat, co vsetko uz na mne postvarali, tak by mi to trvalo celu noc. Ja sice pochadzam z Novych Zamkov, ale problemy so zubami si riesim na sukromnej zubnej klinike Schill Dental v Bratislave a som nadmieru spokojna. Je to len hodina cesty rychlikom a to je to najmenej, co moze clovek urobit pre svoju spokojnost.

Možno by bolo dobré, keby si každý najskôr zistil, aké sú možnosti v NZ čo sa týka kvalitného ošetrenia zubov a potom riešil, čo sa dá nájsť v NZ! V Mdent, s. r. o. / info na internete, sa Rtg používa viac ako 10 rokov a je to samozrejmé. Nie je možné v súčasnosti nájsť dobrého zubára "a lacného ", pretože kvalita nie je lacná. A každý kto si myslí, že platí málo a je to dobre urobené bude v budúcnosti platiť mnohonásobne viac, aby neprišiel o zuby.