Dobrý zubár - Topoľčany

Dobrý deň. Vedeli by ste mi poradiť dobrého zubára v Topoľčanoch, ktorý je fakt dobrý, nepýta astronomické sumy za výkony a berie nových pacientov? Ďakujem všetkým za radu.

No, dobrý je Tobiáš na Štummerovej, ale niekedy mám pocit, že si tie kazy vymýšla sám, trošku do zubu zavrta a je za 5 sekund hotovy. Nevyhoda je že je veľmi drahy. 600 Sk za kaz. Ale je mily a vyzna sa. Ale ak nájdeš nejakého dobrého, podel sa s nami, možno zmenim.

Výborná zubárka je v Jacovciach - MUDr. Opáthová, môžem ju len vrelo odporúčiť, je ľudská, a jej robota je kvalitná.

Odporúčam MUDr. Jozef Jurkovič, Puškinova 1439, Topoľčany tel.038/5228249

Ano MUDr. Jozef Jurkovič je dobrý, odporúčam. Je lacnejší ako ostatný aj ked už teraz pyta viac ako predtým.

Velmi dobry zubar je za pivovarom, za skolou SOU - potravinarske, Stolar. Chodim k nemu uz 14 rokov a som velmi spokojna. Maloktory zubar je taky ludsky ako on.

Dobrý deň, chcela by som vedieť kontakt na zubára Braňa Stolára. Chodila som k Tobiášovi a na moje pomery je veľmi dráhý, za vytrhnutie zubu pýtal 32 eur.

K Tobiasovi som chodila este na zakladke. Pytal neskutocne prachy a bol neuveritelne arogantny. Bezne sa mi stavalo, ze pocas toho ako mi robil zuby telefonoval alebo tam mal rodinnych prislusnikov, s ktorym kecal o kravinach. Uz nikdy viac.

Pani dr. Opathova už neordinuje. Ale súhlasím s tým, že bola skvelá zubárka a mala ľudský prístup k pacientom.

Ahojte, ozivim tuto starsiu temu, nakolko nie je uz moc aktualna. Hladam nejakeho dobreho zubara/ku v TO, ci v okoli. Chodila som k Dr. Opathovej, zial uz neordinuje, Jurkovic je sice doby, ale vadia mi tie nekonecne dlhe hodiny cakania. Hoci objedna dost dlho vopred, caka sa aj niekolko hodin. Vie niekto poradit? Diky

Neviete niekto podat referencie na Mudr. Pavla Kocaka z Kuzmic? Alebo poradit nejakeho dobreho a seriozneho zubara medzi TO a NR?

Ano Jurkovic bol mozno dobry, ale uz to neplati. Preventivna prehliadka je podla mna na to, aby preventivne liecil zacinajuci kaz. No ale pan doktor mi na preventivke pozrie do ust, nieco zapise. da mi potvrdenku a mozem prist zasa o rok. A to ma velmi hneva, pretoze viem, co vsetko mi treba preventivne urobit. Tak sa dobry lekar nechova ked mu zalezi na svojich pacientoch. Kedze ma vela pacientov, tak nema potrebu si ich udrzat a podla toho sa aj chova.

Len nechodte prosim vas k zubarovy Otrubnemu! Zbabral mi čo sa dalo a zaplatiť si necha ako špičkový odborník!