Dojcenske tricka

Chcem ho kúpiť pre sestru, stále sa sťažuje, že má všetky tričká rozgajdané a musí si ich kadejako vyhŕňať a neviem čo. Pozerala som ich na nete, všetky sú na podobný štýl, tak sa neviem rozhodnúť, ktoré objednať. Poradíte?

podla mna to je je jedno. isto ma nejaku oblunebu farbu, tak by som sa riadila asi podla nej, no kazdopadne si myslim, ze ju to moc potesi

Rada by som vedela, ci si jej nakoniec aj nejake to tricko objednala alebo nie? Inak ten koncept sa mi teda velmi paci a isto to mamickam bude vediet co to z tejto sfery ulahcit

Hmm to by zaujimalo aj mna. Este som taketo nieco nevidela a nepoznam ani ziadnu maminu, co by take tricko mala

to vazne? velmi je to teraz v mode. tak to som prekvapena.

Tiež súhlasím s tým, že je to v móde, kamoška len také zháňa :slight_smile:

faaakt? ako ja som take nikde nevidela ani na internete ani v obchodoch, tak sa dost cudujem, ze je to modne

Tak pokial nie si cielova skupina, tak moc o tom prehlad zrejme nemas. Ale ozaj je to dost popularne.

Hezký den, máte prosím tip na českou značku, která prodává kojící trička a šaty? Čeká mě letní porod a kojit bych chtěla opravdu moc, tak bych ráda kdybych mohla nosit i nějaké ty hezké kojící šaty :slight_smile: A prosím nekupoval jste některá kojící podprsenky tady? Moc se mi zamlouvají ty polovystužené.

skus pozriet aj od kolacovej, na kompot.sk viem, ze aj ona mala nejake take :slight_smile:

…hej?..to som nevedela ze aj take…

Idem sa kuk, celkom ma tato tema zaujala

Tie od koláčovej máte aj niekto doma?

nie je to prilis draha zalezitost? ako neviem, no mne to celkovo pride ako zbytocnost