Dojcenske tricka

Ahojte, objednaval, resp. ma uz niekto skusenosti s dojcenskymi trickami, ktore su “diskretne”? nasla som eshop s funkcnym dojciacim oblecenim , kde ich predavaju a mozno by som to aj kupila kamaratke ako darcek, ale najprv by som chcela vediet nejake skusenosti s nimi a mozno ze ci by vas to potesilo ako darcek. vdaka :slight_smile:

Kamoška mi o nich hovorila, že sú dobré a príjemné ne pokožku. Podľa toho typu materialu usudzujem, že by sa mohli hodiť aj na nejaku turistiku alebo šport :smiley:

Ked som zbadala tie ceny, tak ma hned to nadsenie preslo, strasne drahe tricka!

1 Like

to mas pravdu, to si zena radsej kupi klasicke tricko

Kamoška si kupovala od sestric, oni vyrábajú aj nosče na nosenie :slight_smile: S materálom bola spokojná, že ho mohla prať aj na vyšších teplotách a nestratilo tvar :slight_smile:

som ani nevedela, ze uz sa original aj taketo tricka vyrabaju. je to dobre

Je to podľa mna pecka a hlavne vyzerajú ako klasické tričká a ten výrez pod prsníkom nie je ani vidieť :smiley: mne o tom tiež povedala známa a tiež som o tom nevedela pred tým

Áno, keď si dáš do googlu tričká na kojenie, tak by ti malo vyhodiť aj predajne

já nemala… a šlo to

to ano, to mas pravdu. tiez som mala problem si to vsimnut. len keby este cena bola prijatelnejsia!

No tak ja o tom pocujem prvy krat. To je teraz akoze nejaka novinka?

Novinka to nie je, uz to je dlhsie na trhu.

sú niektoré dobré, kvalitné že ozaj vydržia? tiež som už nad niečím takým premýšľala

ho ho ho tak toto je velmi zaujimave ale tak sranda co vsetko teraz nevymyslia. kedysi sa nam o takychto veciach mohlo len snivat. vyzera to velmi sikovne

Je to fakt, nase mamy o takomto niecom ani len enchyrovali :slight_smile:

tak to vobec nie, vtedy neboli take vychytavky ako su teraz :slight_smile: :wink:

Noooo veru, niekedy je to človeku aj ľúto, že takéto veci kedysi neboli. O čo by nám bolo v niektorých situáciách ľahšie

Mne by sa aj pacili, len keby ceny boli nizsie.

Ktore su take dobre? Nejake tipy, fotky?

…tak myslim, ze kvoli tomu ze je to ich know how tak to nechcu davat nejako lacno…