Dovera a elektronicka pobocka

Viem mi niekto rozumne vysvetlit, na co je elektronicka pobocka pre mna ako poistenca?

Elektronická pobočka ti s pomocou pripojeného počítača umožní získať prehľad o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pre teba, o platení poistného. Dôvera nemá dobrú el. pobočku, je to iba imidžovka. Chýba jej skutočná el. komunikácia ZP s poistencom ako keby poistenec osobne rokoval s pracovníkmi poisťovne. Z webu nevidieť, že by sa chystali v Dôvere na skvalitnenie elektronickej pobočky.

Musim uznat, elektronicka pobocka este nie je perfektna, ale naznak pokroku oproti ostatnym tu je.

Nielen elektronická pobočka, ale aj celá ZP Dôvera je len imidžovka žralokov z PG. V nemocnici Ťa ani nemôžu operovať bez ich predchádzajúceho súhlasu, lekárom neplatia. 1. miesto v hodnotení je len reklama.

Dôvera, že prepláca aj nadštandardné prehliadky, je to imidžovka. Pretože, keď ťa ošetrujúci lekár pošle za špecialistom a ten ťa vyšetrí - akože ti urobí prehliadku, poisťovňa ju musí lekárovi uhradiť. Je to všetko bublina z bublifuku, ale keď praskne, to bude rana. Žraloci z PG stejne sa chcú zabávať s poisťovňou iba 5 rokov (povedal to ich najvyšší boss).

Nie je to imidzovka, je to nocna mora ludi, co s tymto elektronickym odpadom musia pracovat. Programatorske chyby, chyby v databaze, zle zabezpecenie, priserne uzivatelske prostredie no otras. Cele objednavanie je len buzeracia poistencov a zdravotnikov. Limity maju mimochodom v Dovere tiez len pacient sa o tom nedozvie, lebo ho akoze uhradia, i ked len cast ceny a Zdravotnici mozu robit ako otroci zadarmo. Ak mate sucit so zdravotnictvom odidte z Dovery. Su aj ine, lepsie sukromne poistovne.