Dovera a elektronicka pobocka


(Slavo) #1

Viem mi niekto rozumne vysvetlit, na co je elektronicka pobocka pre mna ako poistenca?


(doctor) #2

Elektronická pobočka ti s pomocou pripojeného počítača umožní získať prehľad o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pre teba, o platení poistného. Dôvera nemá dobrú el. pobočku, je to iba imidžovka. Chýba jej skutočná el. komunikácia ZP s poistencom ako keby poistenec osobne rokoval s pracovníkmi poisťovne. Z webu nevidieť, že by sa chystali v Dôvere na skvalitnenie elektronickej pobočky.


(Slavo) #3

Musim uznat, elektronicka pobocka este nie je perfektna, ale naznak pokroku oproti ostatnym tu je.


(jozef) #4

Nielen elektronická pobočka, ale aj celá ZP Dôvera je len imidžovka žralokov z PG. V nemocnici Ťa ani nemôžu operovať bez ich predchádzajúceho súhlasu, lekárom neplatia. 1. miesto v hodnotení je len reklama.


(doctor) #5

Dôvera, že prepláca aj nadštandardné prehliadky, je to imidžovka. Pretože, keď ťa ošetrujúci lekár pošle za špecialistom a ten ťa vyšetrí - akože ti urobí prehliadku, poisťovňa ju musí lekárovi uhradiť. Je to všetko bublina z bublifuku, ale keď praskne, to bude rana. Žraloci z PG stejne sa chcú zabávať s poisťovňou iba 5 rokov (povedal to ich najvyšší boss).


(zdravotnik) #6

Nie je to imidzovka, je to nocna mora ludi, co s tymto elektronickym odpadom musia pracovat. Programatorske chyby, chyby v databaze, zle zabezpecenie, priserne uzivatelske prostredie no otras. Cele objednavanie je len buzeracia poistencov a zdravotnikov. Limity maju mimochodom v Dovere tiez len pacient sa o tom nedozvie, lebo ho akoze uhradia, i ked len cast ceny a Zdravotnici mozu robit ako otroci zadarmo. Ak mate sucit so zdravotnictvom odidte z Dovery. Su aj ine, lepsie sukromne poistovne.