Dovolená Bali - očkovanie

(stano82) #1

Ahoj,

s manželkou a naším 2 ročným Peťou sa na jeseň chystáme do Indonézie. Máme trochu obavy z ochorení, ktoré sa tam možu vyskytovať. Jeden náš známy tam cestoval len s očkovaním na žltačku typu A a celú dovolenku bol v pohode. My by sme sa ale asi radšej chránili aj na ostatné choroby. Trochu som googlila a našiel som tuto stránku očovanie Bali píšu ešte o brušnom týfuse, besnote a japonskej encefalitýde.

Chcel by som sa opýtať, či tú ma niekto vlastnú skúsenosť ako vaše dieťa všetky vakcinácie zvládlo.

Ďakujem vopred za každú odpoveď, Stano

0 Likes

(hegrida) #2

tak kazde dieta to znasa inak, treba sa spytat lekarky ci je vobec mozne tak male dieta ockovat na vsetky tieto choroby v tak kratkej dobe, aby ste nespravili viac zle ako dobre

0 Likes

(sojka76) #3

Tak ako napisala hegrida, kazde dieta je ine, kazde to inak preziva. Ale myslim, ze vas syn to prezije a uzijete si poriadne dovolenku. Drzim palce.

0 Likes

(Kasl) #4

to bude v pohode, my sme teraz boli na exotickej dovolenke a dokonca loďou a deti sme nedali očkovať ani nič a sú úplne v poriadku. Akurát jedié s ťím bol problém bola morská choroba, ale aj to prešlo. Takže sa nemusíte obávať, rezorty v exostických krajinách sú zabezpečené dostatočne :slight_smile:

0 Likes

(suzienka54cha) #5

a kde konkretne ste boli? kam ste sa plavili?

0 Likes

(Kasl) #6

No ym sme sa rozodli pre Karibik https://www.boataround.com/sk/krajina/karibik :slight_smile: Sv. Vincent a Grenadíny, Kuba, Dominikánska r., Belize a ešte Guadelupe :)))

0 Likes

(adrena) #7

Wau, tak to musela byt super dovolenka. Co vas to vyslo na osobu?

0 Likes

(kubino) #8

Keby som mal viac penazi, tak by som tiez hned isiel na dovolenku na Bali. No verim tomu, ze raz sa tam isto dostanem!

0 Likes

(emanuellsa) #9

treba ísť cez zimu, vtedy sú lepšie ceny a za nejakých 1500€ tam vieš byť na týždeň

0 Likes

(dominka) #10

fakt za taku nizku cenu? to sa mi nejako nepozdava, ze by to bolo take lacne

0 Likes