Dr. Nona Kuchina dodala onkologickým pacientom detskej nemocnice svoje produkty

Onkologickí pacienti košickej detskej nemocnice sa ako prví na Slovensku budú liečiť podpornými prípravkami ruskej lekárky pôsobiacej v Izraeli, Dr. Nony Kuchiny. V prevencii a liečbe ústnej sliznice po chemoterapii im oddnes budú pomáhať špeciálneToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2800-dr-nona-kuchina-dodala-onkologickym-pacientom-detskej-nemocnice-svoje-produkty

Dobrá správa pre onkolog.pacientov.So synom
/11r./ som bola na onkol.odd. s diagnózou
akútna lymfobl.leukémia a viem, čo chemot.s deťmi robila.Aspoň týmito podpornými liekmi sa dá zmierniť bolesť, ktorú prežívajú.Prajem Dr.Kuchine None veľa zdravia
a ˇvyjadrujem vďaku za jej záslužnú činnosť a vedátorstvo.

Informoval som sa u svojich izraelskych priatelov a musim vsetkych upozornit, ze produkty oznacovane ako Dr Nona nie su uznane izraelskym Ministerstvom zdravotnictva ako liecivo, dokonca v roku 2002 muselo ministerstvo verejne varovat pred prezentaciou tychto kozmetickych vyrobkov ako liekov. Ide o kozmetiku, nie o lieky, a deti na onkologii v Kosiciach sa mozu tesit na komplikacie. Cudujem sa, ze riaditel nemocnice bol lenivy overit si fakty a doveruje predajcom produktov Dr Nona ako jedinemu zdroju informacii.
Dr Nona je podvod, zalozena na silnom marketingu, ktory bol mozny aj vdaka tomu, ze sestra Nony Kuchini je poslankynou v izraelskom parlamente. Odporucal by som kosickej nemocnici, ale aj vsetkym ludom, ak im zalezi na svojom zdravi, aby sa trochu skusili informovat o produktoch Dr Nona aj inde ako na oficialnych strankach a od oficialnych distributorov.

Z akych materialov si cerpal? Nie som odporcom Nony ani jej zastancom, zda sa mi vsak nejake cudne, ze o nej na odbornej urovni nepocut, ked ma take zazracne vysledky.

Moja dcéra ma vážne problémy s pleťou. Tvoria sa jej vyrážky, ktoré sa ťažko hoja a spôsobujú ďalšie problémy. Navštívili sme kopu lekárov, vybrali rôzne mastičky, gély a nič nepomohlo. Doporučili nám Dr. Nonu. Opäť sme kúpili jej drahé výrobky, Okseen, Rovseen, ústnu vodu, bahno na pleť, solaris, čaje, Halogel. Postupovali sme podľa odporučení, ale pleť sa ani po 5. mesiacoch nezlepšila. Ako dlho trvá reverzná reakcia? Rok, alebo dva? Pleť je stále vyrážková, červená a nehojí sa, ako by človek očakával podľa vyjadrení odborníkov na prednáškach dr. Nona. Mám pocit, že je to všetko veľký podvod a vyťahovanie ťažkých peňazí z vrecák ľudí, ktorí sa chytajú aj slamky.

Uzasne co urobila DrNona. Jej ustna voda robi zazraky pre okopacientov po chemoterapii. Mozu jest, rozpravat. Maju rycho zregenerovane sliznice, co je super. Inak to trva aj 2 tyzdne, nemozu papkat rozpavat. Vdaka Nona.