EEG

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu, manžel - 41 rokov začal mať vo februári zdravotné problémy- zvýšil sa mu krvný tlak, začala ho bolieť hlava, mal pocit ako by bol mimo, objavilo sa búšenie srdca, pulzujúca bolesť v oblasti spánkov. EKG, Magnetická rezonancia, CT hlavy sú vporiadku, šiel na EEG a tam mu lekár povedal, že je ťažký epileptik- nikdy nemal záchvaty, kŕče, nestratil vedomie, lekár mu bez predpisu vložil liek epileptan a ďalej to neriešil. Výsledky EEG sú nasledovné: Zakl. nepravidelna alfa aktivita o frekv. cca 10 Hz, ampl. do 40uV, asociovaná s beta aktivitou. Berger. reakcia pozit. V native i pocas a po ukonč. HV prit. obojstr. temporocentr. o niečo viac vľ. iritacna aktivita- ostre vlny, hroty, ojed. i komplex hrot-vlna. bez prejavov lozisk, poškodenia mozgu. Môže to nejako súvisieť s krčnou chrbticou, s ktorou má problémy, alebo je to naozaj epilepsia? Ďakujem za odpoveď.

Ano može suvisieť. Zadaj si Nazory lekarov na Atlas profilax. Poriadne si to prejdi. Absolvovala som napravu krč. stavca Atlasu u p. dr Filipovej z Prahy. Neni to reklama čo ti píšem, ale mam sa dobre. Peniaze som si požičala, neni to lacne. Ta vďaka aku citim k pani doktorke, sa neda zaplatiť. Som šťastna že je to niečo nove, čo našim ľuďom pomože. odbura branie analgetik, FRO atď a veľa lekarov pride o pacientov, pretože budu uvedomelejši, zistia že veľke percento chorob sa zaklada na jednom nešťastnom stavci čo nesedi na mieste. Ahoj a neboj sa.