EEG

(jana) #1

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu, manžel - 41 rokov začal mať vo februári zdravotné problémy- zvýšil sa mu krvný tlak, začala ho bolieť hlava, mal pocit ako by bol mimo, objavilo sa búšenie srdca, pulzujúca bolesť v oblasti spánkov. EKG, Magnetická rezonancia, CT hlavy sú vporiadku, šiel na EEG a tam mu lekár povedal, že je ťažký epileptik- nikdy nemal záchvaty, kŕče, nestratil vedomie, lekár mu bez predpisu vložil liek epileptan a ďalej to neriešil. Výsledky EEG sú nasledovné: Zakl. nepravidelna alfa aktivita o frekv. cca 10 Hz, ampl. do 40uV, asociovaná s beta aktivitou. Berger. reakcia pozit. V native i pocas a po ukonč. HV prit. obojstr. temporocentr. o niečo viac vľ. iritacna aktivita- ostre vlny, hroty, ojed. i komplex hrot-vlna. bez prejavov lozisk, poškodenia mozgu. Môže to nejako súvisieť s krčnou chrbticou, s ktorou má problémy, alebo je to naozaj epilepsia? Ďakujem za odpoveď.

(sisa) #2

Ano može suvisieť. Zadaj si Nazory lekarov na Atlas profilax. Poriadne si to prejdi. Absolvovala som napravu krč. stavca Atlasu u p. dr Filipovej z Prahy. Neni to reklama čo ti píšem, ale mam sa dobre. Peniaze som si požičala, neni to lacne. Ta vďaka aku citim k pani doktorke, sa neda zaplatiť. Som šťastna že je to niečo nove, čo našim ľuďom pomože. odbura branie analgetik, FRO atď a veľa lekarov pride o pacientov, pretože budu uvedomelejši, zistia že veľke percento chorob sa zaklada na jednom nešťastnom stavci čo nesedi na mieste. Ahoj a neboj sa.