EK spustila súťaž o najlepší spot varujúci pred hrozbou HIV/AIDS

Európska komisia odštartovala online hlasovanie o najlepší reklamný spot upozorňujúci na nebezpečenstvo HIV/AIDS v Európskej únii. Spustenie internetovej stránky kampane s názvom “AIDS - nezabudli ste?” je prípravou na “Noc televíznych reklám varujúcich pred HIV/AIDS”



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1604-ek-spustila-sutaz-o-najlepsi-spot-varujuci-pred-hrozbou-hivaids

V ktorých mestách na Slovensku sú zariadenia na testy HIV?Aké sú poplatky?Robia sa aj anonymne?Ako dlho trvá,kým sa dozviem ich výsledok?Nikde na internete neviem nájsť viac info o testoch na HIV u nás na SLOVENSKU.Ďakujem za skorú odpoveď a ostávam s pozdravom.

Ja som pred odchodom do ameriky potreboval otestovať na HIV kôli pracovným vízam. Nemal som čas, lebo som bol vtedy v Bratislave a nie som z Bratislavy - tak som skúsil prísť k neznámemu lekárovi tu v BA - obyčajnému praktickému lekárovi - a v pohode mi spravili tieto testy, iba som si priplatil lebo mi to nehradila poisťovňa - vtedy to bolo 500 Sk. Čakal som cca. týždeň na výsledky.