Europska zdravotna poistovna - preco vznikla?

Stale nevidim logiku, preco vznikla Europska zravotna poistovna, s ktorou len mizive percento lekarov podpisalo zmluvy, a to nehovorim o zdravotnickych zariadenieach a nakoniec aj poliklinikach.

No ja keby som mal trocha viac peňazí, tiež by som zvažoval takú možnosť - zadarmo ti budú tiecť peniaze na účet pre nič za nič - pacienti ti (keby si bol poisťóvňa) platia mesačne svoje odvody a ty im potom vyplácaš mizerné bolestné a pod…

Je to taký poriadný podnik na zarobenie bez ničnerobenia.

Ja som poistenec EZP a aj moje deti a zatial som nemala problém sošetrením a ani s hospitalizáciou a to som z Banskej Bystrice a nie z Bratislavy. Má najlepšie zmluvné podmienky a ak ich aj dodrží, lekári sa budú o poistencov EZP aj biť.

EZP uzavrie bez problemov zmluvu s lekarom a ako jedina zo zdravotných poistovni hned na dobu neurcitu. Tak by to malo byt aj u ostatnych poistovni.

Ja ani neviem ze som poistenec tejto poistovne a dnes mi to zamestnavatel oznamil, dobre vsak?

Myslím, že je zbytočné to už riešiť, EZP ide do likvidácie - čerstvá správa http://www.zzz.sk/?clanok=4446

EZP vznikla preto, že J&T si myslelo, že je to dobrý nápad. Ako ten čo sa vyzliekol dohola a skočil medzi kaktusy.