Exprezident Schuster stiahol žalobu na nemocnice, kde ho liečili

Exprezident Rudolf Schuster stiahol žalobu na dve nemocnice, v ktorých ho hospitalizovali v roku 2000. Od nemocníc žiadal 450 tisíc korún ako náhradu ujmy na zdraví.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2122-exprezident-schuster-stiahol-zalobu-na-nemocnice-kde-ho-liecili

Ja som tiež mal také problémy a pán doktor Vajo ma skoro vyhodil z nemocnice a prežil som asi len zázrakom .Všetko viem ukázať a mám na to aj dokumentáciu v zdravotnej karte. Pravdy sa nedokážem proti lekárom dovolať. Ja som hlavne rád ,že žijem ,hoci z následkami.Preto s ukončením toho sporu nesúhlasím .

Neviem, pozrite si reláciu Paľba na TV Markíza zo dňa 17.12.2007, majú to aj v archíve na internete a dozviete sa o tejto kauze viac, R. Schuster v tom nebol moc nevinne podľa všetkého.

Ja neobhajujem pána Šustra, ale nesúhlasím s prácou našich lekárov. Ja som sa na druhý deň po prasknutí slepého čreva ukázal na chirurgii s tým ,že mám prasknuté slepé črevo a ddoktor ma poslal domov ,že som simulant.Na tretí deň podla neho to boli obličkya mal som vypiť aspoň 2 pivá. Na štvrtý deň hoci som ich prosil na kolenáchaj tak nechceli operovať a nechali ma na pozorovanie, až ked som stratil vedomie tak ma začali zachranovať .z operačného stola ma dali dole po 6 hod.s tým ,že umieram a aj manželke povedali nech sa rozlúči.A ja žijem s prekonaným infarktom
a záznami EKG sa stratili.Tak takto sa pracuje na Slovensku- lebo som nič nedal.

Najhoršie to dopadlo ,ked som sa prebral a opýtal či my vybrali slepé črevo a odpoved operujúceho lekára bola ,že nevie, lebo ho ani nenašiel. A to ma už celkom utvrdilo o ich práci.

Keď praskne slepé črevo, je tu jeden problém, asi by ste nechodil tri dni, otrava sa prukáže veľmi rýchlo a človek má čo robiť, aby prežil hodiny. Teda u vás zrejme bol zápal slep=ho čreva, ale aj zápal, ak je vysoký, tak sa dá preukázať leukocyty sú v určitej hranici, ale vysoké, ak je tento stav dlho, tak je nebezpečie, že môže slepé črevo prasknúť, alebo vznikne zápal podbrušnice, a to sa rovná tiež nebezpečenstvu. hrozí mizere, otrava a podobne

V prepúštacej správe sa píše všetko v latinčine a na otázku čo tam je napísané som dostal odpoved od mojej lekárky-Pracuje na záchrannej službe, že radšej to nepreloží,lebo môžem umrieť aj od toho čo sa dozviem.

mozes to vysvetlit?:… v tom nebol moc nevinne podľa všetkého.