Extrémne pomalý rast vlasov

Vôbec mi nerastú vlasy, ba sa mi až skracujú. Viete niekto, čo to môže spôsobovať? Čo je neuveriteľné - ja som sa od stužkovej nestrihala a je tomu vyše troch rokov. Dokonca na stužkovej som mala tie vlasy dlhšie, než mám teraz. Nikto mi to nechce veriť a začne sa na tom smiať, nech si nevymýšľam. Totiž - ja som si pred rokom prefarbila vlasy a vtedy sa mi očividne a rapídne skrátili. Naozaj to nechápem. Poraďte prosím. A na nejaké drahé prípravky nemám financie.

Ahoj tebe nerastnu a mne rastnu rychlo dva problemy prosim kto mi poradi ako spomalit rastnutie vlasov prosim potrebujem surne ak ich mam velke vyzeram ako debil napište mi na erikvavrak@gmail.com budem vdačny Ďakujem.

Ala napište lime@atlas.sk

Pravdepodobne mas nedostatok nejakeho vitaminu, ktory zapricinuje pomaly rast, nieco ti v strave chyba, skus si nasadit nejake vitaminy aspon na tri-styri mesiace a uvidis, ja som bola celkom spokojna s donna hair, uzivala som ich na vypadavanie a stiepenie ale su to komplexne vitaminy na vlasy tak vyskusaj a drzim palce

mne na rast vlasov veľmi pomohol tento šampón od nioxin https://www.notino.cz/nioxin/system-2-sampon-pro-vyrazne-ridnuti-jemnych-prirodnich-vlasu/ , taktiež sú super produkty od milvy len dosť vysúšajú vlasy

Nioxin rozhodne odporúčam, prípravkov majú viac (kuk Padanie vlasov) a pri kompletnej pravidelnej starostlivosti rozdiel určite spoznať