Facelifting

Chcela by som bližšie informácie. Viem, že OP trvá približne 3 - 4 hodiny, ale vie mi niekto povedať, ako to prebieha potom? Dĺžka hospitalizácie, či máš celkom obviazanú tvár a pod. podrobnosti. Ďakujem.

Ahoj Olga, moja mama bola 15.10.2007 - robili jej celkovy lifting, na kazdej strane cca 5 cm. Bola tyzden v kuse obviazana a asi 5 dni opuchnuta. Po tyzdni bola na kotrole, obvaz jej zhodili a potom sa to stale zlepsovalo. Bola sice opuchnuta, ale modriny nemala. No a poviem Ti, necakali sme taku zmenu, fakt tak 15 rokov dole a teraz ma 51. - ona mala hrozne previsy na tvari. Chce to dost odvahy a niekoho, kto ta do toho potlaci, ale vysledok stoji za to a psychika potom rastie do vysin.

Tak baby do toho, mám už potom, som celá obviazaná, dá sa to v pohode prežiť, vďačne sa podelím o informácie, olga.

Bola som na faceliftingu u pani doktorky Ježovitovej v Peziku, bola to náročná operácia, ešte dobre, že som na tým nerozmýšľala dlho, lebo by som sa nebola odhodlala. Všade píšu, že po operácii to nebolí, no ja som viac ako dva týždne po operácii a môžem povedať, že teda bolelo to poriadne, spať nemôžem doteraz čo si neviem nájsť správnu polohu a šitie ma bolí stále. Je to fakt náročná operácia neviem, či by som to podstúpila ešte raz. Zatiaľ žiadne omladenie o 15 rokov ako niektoré spomínajú sa nekoná a ani neverím tomu, že by sa konalo. Je to podľa mňa naozaj len o tom, že vyzeráte lepšie ako vaši rovesníci, ale nie o tom, že niekto by vyzeral o toľko mladšie. Treba byť reálnym.

Dostala som informáciu, že lifting môže vydržať asi 10-15 rokov. Vraj treba počítať, že ti upravia pery alebo vrásky pri nose. Ja to zatiaľ nemám zapotreby.

Dobré ráno, ja práveže nechcem vyzerať na 24 rokov, mne vyhovuje, že budem vyzerať jednoducho mladšie. V programe na Prime je to ešte oveľa zložitejšie, robia im aj zuby a viečka a tak. A po dvoch mesiacoch, keď ich ukazujú vyzerajú tí ľudia naozaj fantasticky. Stojí to vraj 100-150 tisíc. Chcem Vás poprosiť, aby ste mi napísali, ako tá operácia a to ostatné okolo toho prebieha. Vopred ďakujem.

Ahojte Natasa, mate stastie, chcela by som byt na Vasom mieste. Mne najprv urobili spalenie koze, potom mi podstrekovali vrasky okolo ust. V Bratislave na jednej akoze znamej klinike teraz po dvoch mesiacoch hladam chirurga, ktory by ma operoval, aby som v 56 rokoch vyzerala konecne lepsie, lebo hento bolo onicom.

Ahoj Adriana, prosím Ťa u koho bola Tvoja mama na liftingu? Karla

Ahoj Adriana, zvažujem face lifting a tiež by ma zaujímalo u koho bola Tvoja mama na tomto zákroku.
Ak som správne pochopila, do práce by som mohla ísť za 2týždne od zákroku (kedy by som už nemusela byť opuchnutá) ? Najnovšie ma vystrašila informácia o vypadávaní vlasov po zákroku. Vďaka za informácie Ivana.

Ja som si dala robit spodnu cast cize podbradok a okolo ust. trvalo to cca 2 hodiny. Pohodicka prva hodina, drhua hod. uz pri konci som moc neoblezala, ale asi preto, ze som neposedna:-) V lokalnej anesteze, posadila som sa, pozrela do zrkadla, opuchnuta, normalne po OP a obviazanu hlavu. Pila som cez slamku a tekute jedla, lebo obvaz musi byt stiahnuty. Ak si dobre pamatam, tak po 3 dnoch mi ho dal doktor dolu. Bolo to uz dost davno co som po ciastocnom faceliftingu. Bola som velmi spokojna. vyzerasla som prekvapujuco mlado, velmi som sa z toho tesila. Ja si potrpim na seba. Mam zamer ist teraz na vrchnu cast, cize zvihnutie cela. Chodim na botox, ale ked si dam urobit facelifting, nebudem musiet chodit dalsich 5-8 rokov. Ja vrelo odporucam, ktora vaha.

Ahoj Milka. Kto ti robil face lifting? Som z BA a tiez sa rozhodujem, ze si dam zdvihnut aspon celo, myslim, ze zatial tiez cely face este nepotrebujem. Vopred dakujem za odpoved

Ahoj Sabina. Face lifting mi robil Dr. Simkanin. Zakrok mi bol vykonavany v Petrzalke v sukromnom zariadeni. Nech sa paci link ak by si sa rozhodla pre neho a daj vediet:-) www.chirkoz.sk Kedy si planovala ist na operaciu?
Srdecne ta pozdravujem

Ahoj, mám záujem tiež o facelifting, mám 60 rokov, trocha aj strach z tohto zákroku, či nebude tvár neprirodzená, koľko si platila prosím ťa? ďakujem, ja som bola teraz na Slim Lipo v Šaci, som veľmi spokojná s výsledkom aj s cenou. Vrelo odporúčam tento zákrok u prednostu.

Ahoj Margita, ja som si dala robit podbradok + krk a platila som 800+250 Eur. Neviem, kolko stoji v Chirkoze v BA cely facelifting. Viem, ze to je odstupnovane. Podla toho, ci si das robit vrchnu cast, spodnu, alebo cely. 0903752533 na tomto cisle ti povedia a urcite poradi pan doktor.

Ahoj Milka, už dlho sa rozhodujem podstúpiť face lifting. Aj by som šla, aj mám z toho obavy. Chcela by som vedieť, ako dlho trvajú modriny a opuchy na tvári, keĎže ja budem musieť ísť po 3 týždňach do práce. Díky za odpoveď.

Ahoj Renatka. Myslim, ze mozes byt bez obav. Hojivost aj opuch je individualny. V podstate som odpucha v podstate po odstraneni obväzu, modriny ziadne, tie nemaju byt preco, kedze sa odstranuje nadbytocna koza. Budes mat iba jazvicky pri usoch cca 1 1 / 2 cm, ktore su najskor pochopitelne cervene a vyhoja sa tak, ze ani nebudes vediet, ze si mala niekdy nejaky rez pri usiach. V podstate mozes ist do prace po odstaneni obavazu. Ja mam dlhsie vlasy, takze som tie jazvicjy prekrila. Nenosila som jednoho casu zviazane vlasy do copu, iba rozpustene. Po vzhliadnuti do zrkadla som mala neopisatelny pocit, nieco uzasne, ake dokazu mat lekari rucicky, ako dokazu pomoct cloveku. Omladilo ma to, osviezilo plet, ktora je vypnutejsia, fak uzasne. Kludne napis, ak mas este nejake otazky. pekny dnik

Ahoj Renatka, napisala som ti prispevok, ale je posunuty nejako nizsie, neviem z akeho dovodu. Len aby si si ho vsimla. pekny dnik

Bola som na smas- liftingu v auguste 2012, do dnes cítim pnutie pod kpokožkou Je to presne ako píše Jasna. Je to velˇmi náročná operácia, trvala 3, 5 hod,
Na siedmi deň som už odbehla do práce, ale všimli, si kolegovia, opuch, vyhovorila som sa na zuby. Skoro 3. mesiace som spala na chrbáte, na boku tváre nebolo možné. Stálo to 1200 eur. Krk sa mi nejak uvoľnil. No neviem -ešte raz to podstúpit už tuším ani keby mne zaplatili, by som na to nešla.

Bola som na smas- liftingu v auguste 2012, do dnes cítim pnutie pod pokožkou. Je to presne ako píše Jasna. Je to velˇmi náročná operácia, trvala 3, 5 hod,
Na siedmi deň som už odbehla do práce, ale všimli, si kolegovia, opuch, vyhovorila som sa na zuby. ľ týždne som spávala v kukle na tvár. Skoro 3. mesiace som spala na chrbáte, na boku tváre nebolo možné. Stálo to 1200 eur. Krk sa mi nejak uvoľnil. Brada už má vrásky
No neviem -ešte raz to podstúpit už tuším ani keby mne zaplatili, by som na to nešla.

U koho ste absolvovala facelifting?