Fotorejuvenizácia

dermatológia

(Admin Zzz.sk) #1

Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zlepšenie textúry pokožky na tvári, v dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla najnovšej generácie. Je šetrnejšie voči pokožke

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3221-fotorejuvenizacia

(Gabriela Rogozánová) #2

RADA BY SOM SA SPYTALA V AKEJ CENE SA TOTO OSETRENIE TVARE POHYBUJE. A čI SA TREBA PREDTYM OBJEDNAT NA LEKARSKE VYSETRENIE.
POTREBUJEM AJ ODPORUčENKU OD VLASTNEHO LEKARA?
ďAKUJEM

(Lucia) #3

Fotorejuvenizáciu vykonávajú väčšinou súkromné zariadenia, takže odporučenie určite potrebovať nebudete no veľmi pravdepodobne Vám toto ošetrenie poisťovňa nepreplatí, takže si ho budete v plnej výške hradiť sama rádovo v tisíckach korún. Vyšetrenie pred tým nepotrebujete nakoľko toto ošetrenie vykonávajú dermatológovia, ktorí sami vedia zhodnostiť Váš stav a vhodnosť zákroku.

(Ivana) #4

Chcela som sa spýtať či sa tým odstraňujú biele pigmentové škvrny, lebo poväčšine sa dajú odstrániť len tie hnedé.Ďakujem

(simona) #5

Mojmu priatelovi sa zacali na tvari objavovat biele pigmentove skvrny.Chcela som sa spytat ci sa to da liecit aj nejako inak alebo len laserovo odstranit…dakujem

(Alena) #6

ako sa da diagnostikovat a ako liecit uvedenu chorobu