Fotorejuvenizácia

Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zlepšenie textúry pokožky na tvári, v dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla najnovšej generácie. Je šetrnejšie voči pokožke



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3221-fotorejuvenizacia

Fotorejuvenizáciu vykonávajú väčšinou súkromné zariadenia, takže odporučenie určite potrebovať nebudete no veľmi pravdepodobne Vám toto ošetrenie poisťovňa nepreplatí, takže si ho budete v plnej výške hradiť sama rádovo v tisíckach korún. Vyšetrenie pred tým nepotrebujete nakoľko toto ošetrenie vykonávajú dermatológovia, ktorí sami vedia zhodnostiť Váš stav a vhodnosť zákroku.

Chcela som sa spýtať či sa tým odstraňujú biele pigmentové škvrny, lebo poväčšine sa dajú odstrániť len tie hnedé.Ďakujem

Mojmu priatelovi sa zacali na tvari objavovat biele pigmentove skvrny.Chcela som sa spytat ci sa to da liecit aj nejako inak alebo len laserovo odstranit…dakujem

ako sa da diagnostikovat a ako liecit uvedenu chorobu