Gama nože

Čo sú to gama nože, urýchlovač a ako fungujú?

Biba, gama noz je zariadenie, ktore operaterovi umoznuje aj tie najzlozitejsie operacie, najma nadorov, vykonavat tak, ze zaroven dostava lozisko aj radioaktivne ziarenie a tym sa eliminuje dalsie riziko rastu a pod. dokonca sa znizuje aj pooperacny priebeh a pacient odchadza domov podstatne skor. Nepredstavuj si to ako noz, je to obrovske zariadenie.

neviem ake to su. My mame tuto sadu sada-3-nozu-dellinger-mirror-ss-3-layers-v-drevene-darkove-krabici a som s nimi nadmieru spokojna. Krajam s nimi doslova všetko

to je dobra znacka? kde si ich kupujes?

prvykrat pocujem. rozhodne by som nekupovala nic taketo neoverene. najlepsie su z ikey podla mna. aj delimano sme mali a za mna super, vydrzali neskutocne dlho, raz za cas sa naostria a parada.

tam mas take dostupne, za dobre ceny, ale zeby to bola nejaka extra kvalita to asi ee :confused:

moze sa vam to zdat smiesne, ale mne sa osvedcili aj noze z lidla. za tie peniaze super kvalita

vobec sa na tom nesmejem, tiez som ich mala a vydrzali neskutocne dlho. najdlhsie zo vsetkych asi.

Podla mna hocijaky noz ti vydrzi dlho, vsak ked bude tupy, tak ho staci zase len prebrusit a fungujes s nim dalej. Ja by som za noze nedala neviem kolko penazi.

no podla mna sa zase oplati nejak investovat do takychto veci. pretoze ich pouzivas fakt dennodenne, mne by sa to vkuse brusit nechcelo :smiley:

Vies co, ako tiez nemame tie najdrahsie noze, ale nemam pocit, ze by sme ich museli casto brusit- mozno raz za rok sa prebrusia, takze to sa ani pocitat nemusi

Ja mám kuchynský nôž už 8 rokov a dá sa tak existovať:) Pravidelne si ho brúsim, nič mu nechýba :smiley:

Brúsiš si ho ako? Nemáš tip na dobrú brúsičku?

tiež mam doma nože značky dellinger a lepšie nože som ešte nikdy nemala

Koľko také nože vôbec stoja?

zalezi ako si ich kupis, za mna je lepsie kupovat sadu, to ta vyjde dozaista lepsie :slight_smile:

Máš aj nejakú konkrétnu doma? Žeby si poslala aká je fajn?