Genitálny herpes u muža - diagnostika

Dobrý deň, pár dní po (prvom) sexe s mojou priateľkou sa mi na žaludi vyhodili malé pľuzgieriky, ktoré sa na druhý deň naplnili bielou tekutinou. Následne sa mi to rozšírilo na vnútornú stranu stehien, tam mám tých pupáčikov práve teraz mnoho, svrbia, svrbia ma i semenníky, hoci na nich žiadne pupáčiky nie sú. Priateľke nič nie je, teda aspoň o ničom nevieme, prebehol som fóra a našiel HSV 2, tak ma teraz mierne prepadol strach, či sa jedná o toto. Ísť k doktorovi, počkať na vývoj, skrátka, čo je to, čo s tým? Vďaka za odpoveď!

Zdravim, ja mam tiez problem s herpesom na penise, uz som s toho dost na nervy, pretoze sa mi to vyhadzuje pravidelne kazdy mesiac, uz asi rok. Na ustach to mavam uz od detstva, ale preco sa to na genitaliach zacalo az teraz netusim. Mavam to na striedacku raz na ustach a ked zmizne ten, o tyzden mam na penise a tak to ide dookola. U lekara som este nebol, tiez cakam, kym niekto poradi. Momentalne som zacal brat zinok, pretoze cetebe nezabralo. Skusim este aj B komplex, to dost odporucaju.