Gewotherm infračervená podložka

Prosím ak máte niekto skúsenosti s používaním podložky na posteľ Gewotherm, ozvite sa. Ja som si ju objednala z firmy Medivit. Chcem vedieť, či naozaj to stojí za tú cenu a či vlastne má tie prezentované účinky. Ďakujem.

Prosim vas pekne, nedajte sa oklamat, absolutne to nie tak dobra vec, ako sa samozrejme prezentuje, po prve je to sialene predrazene po druhe, robila som v tej firme.

Chystame sa kupit IC podlozku Sanotherm. Zaujima ma, kolko moze stat tato podlozka u vyrobcu a ci sa ju vobec oplati kupit.

Zdravim, kupili sme tuto podlozku, po 3-och pouzivaniach som zacala elektrizovat, coho sa chytim, tak ma kope: pocitac, klucky na dverach, ludia, radiator, … V noci som spala na podlozke, na stupni 1 a som sa zobudila na zavrate, ako keby som mala 2 promile v sebe, manzel spal pri mne a taktiez mal tieto zavrate, ked sme podlozku vypli zo zasuvky a dali prec z postele, spali sme bez problemov az do rana. Co to bolo? Preco? Vie mi niekto poradit? Neskodi tato podlozka? Mozeme ju vobec este pouzivat?