Gewotherm infračervená podložka

(Zuzana Bogdalíková) #1

Prosím ak máte niekto skúsenosti s používaním podložky na posteľ Gewotherm, ozvite sa. Ja som si ju objednala z firmy Medivit. Chcem vedieť, či naozaj to stojí za tú cenu a či vlastne má tie prezentované účinky. Ďakujem.

(Maria Cirova) #2

Prosim vas pekne, nedajte sa oklamat, absolutne to nie tak dobra vec, ako sa samozrejme prezentuje, po prve je to sialene predrazene po druhe, robila som v tej firme.

(Jana M) #3

Chystame sa kupit IC podlozku Sanotherm. Zaujima ma, kolko moze stat tato podlozka u vyrobcu a ci sa ju vobec oplati kupit.

(Ivana) #4

Zdravim, kupili sme tuto podlozku, po 3-och pouzivaniach som zacala elektrizovat, coho sa chytim, tak ma kope: pocitac, klucky na dverach, ludia, radiator, … V noci som spala na podlozke, na stupni 1 a som sa zobudila na zavrate, ako keby som mala 2 promile v sebe, manzel spal pri mne a taktiez mal tieto zavrate, ked sme podlozku vypli zo zasuvky a dali prec z postele, spali sme bez problemov az do rana. Co to bolo? Preco? Vie mi niekto poradit? Neskodi tato podlozka? Mozeme ju vobec este pouzivat?