Gynekolog postrach

Chcem sa aj ja podeliť so svojim problémom, ktorý riešim už nejaký ten rok. Mala som problémy s krvacaním asi tam pred 7 rokmi / mám 59 / rokov. Prešla som vyšetreniami, nič mi nenašli a urobili kyretáž, asi rok som mala pokoj, problém sa opakoval, opäť mi urobili kyretáž. Už som si myslela, že konečne už ten prechod nastal, ale pred rokom to začalo znova. Chcela som to riešiť radikálne a dať si vyoperovať maternicu, ale pre moje iné ochorenia / pľúcne CHOCHP, obezita 135 kg / odmietli túto previesť. Tak v nemocnici ma vyplonkovali, že keď schudnem - nech prídem a uvidíme - dali mi hormonálne tabletky aby som nekrvácala. To bolo všetko. Ženy, myslím, že keď nepodplatíte lekárov - vôc nič nevybavíte. Mám znalosti, že operácia sa dá previesť rôzne, mnohé ženy mali aj závažnejšie ochorenia a zoperovali ich. Ich drzosť a arogancia vládne na tých najvyšších pozíciách v nemocnici na Antolskej. 45 dní nekrvácam, hormony so mnou trasú, potom sa kúpem v záplave krvy 10 dní. Deti ma vozia po pohotovostiach, dostanem injekciu a idem domov. Závidím tým ženám, čo prídu do prechodu tichúčko bez problémov.

Mas internet, zistuj ako mas schudnut a preco sa ti nedari. Ja si myslim, ze pri operacii u teba hrozi infekcia, uznas aj sama, ze podkozie je masivne a tazko sa hoji a za dalsie, kto by ta na posteli otacal, prepac.