Helicobakter

Ja mam momentalne 2x podozrenie na HP a stavy, ktore pocitujem sa presne na tu agorafobiu hodia.

Dobrý deň, nedávno som čítal knihu od MUDr. Bukovského Návod na prežitie pre muža, dá sa to kúpiť takmer v každom knihkupectve, býval aj ráno v Markíze. V jeho knihe je napísané, že prirodným spôsobom sa dá bojovať proti helicobakterovi jedením brokolice. Varenej alebo parenej, nikdy nie vyprážanej.

Ahojte. Ja sa chcem opytat, ci ma niekto skusenost aj s tym, ze mu nechuti jest a dokonca ani pit az taky odpor, ma to nieco spolocne s tym helikobakterom? Nie kazdy den, ale je ich viac ako tych, co mi chuti jest. Ale na druhej strane ma zaludok neboli. Toci sa mi dost casto hlava a to mam tlak ukazkovy, mavam take stavy uzkosti a strachu, ze co mi je. Ma prosim niekto takuto skusenost? Prosim napiste mi a ako ste to riesili a ci uspesne, dakujem vopred.

Mam to aj ja, ale doktor tvrdi, ze sa to neda dostat, ze to len zdedis ani o tom nevies. Mam uz 2. liecbu, neda sa to preniest, len je to neprijemne.

Ahojte. Mam skusenost s helikobakterom, nedavno mi ho zistili a chcela som sa opytat, predpisali mi uz antibiotika, ale len dvojkombinacia. Mam krce v bruchu a dost mi aj v nom skvrka. Patri to k tomu? Je to stravou?

Dobrý deň mam problémy s trávením už dlhšiu dobu krče zle trávenie, hnačky ku všetkemu sa mi tvoria červenkasté suché škvrny na tvári v rodine mi hovorili že by to mohol byt helikobakter neviem či mam ist na vyšetrrenie.

Ako ste zistili, že máte helicobactera? Mali ste nejaké ťažkosti?

Mne tiez zistili ze mam helicobacter pylori. Svrty den som na antibiotikach, dva druhy a mam ich brat 14 dni. Je mi stale zle od zaludka, cele to zacala obrovskymi bolestami brucha a po par dnoch ma zacal boliet aj hrudnik. mam zvlastny neprijemny pocit v ustnej dutine a krku. Mnohe z tych priznakov ktore mam ako vycerpanie a unava a zvlastne traviace pocity a tazkosti su pravdepodobne aj z tych vsetkych liekov. Teraz sa len modlit aby liecba zabrala…

Na zmiernenie helicobaktera mame super produkt. napiste mi mail pre info

Ja som mal podobny problem a trikrat som absolvoval liecbu antibiotikami ale helikobakter neodisiel.
Moj znamy mi poradil liecbu na prirodnej baze,
ktora mi zabrala a helikobakter sa stratil.
Najdete to na stranke www.dobrebylinky.sk

Aj ja by som chcela o tom produkte vediet viac. Mozu ho aj tehotne? Som v 6tom mesiaci tehotenstva, k tomu beriem lieky na vysoky tlak kedze moja diagnoza je hyperaldosteronizmus zapricineny endokrinnymi poruchami. V novembri minuleho roku po operacii zlcnika mi stale bolo zle. Nakoniec mi zistili helicobaktera a v januari som vybrala trojkombinaciu atb. potom som zitila, ze som uz mesiac tehu. To bolo obav a strachu, ale chvalabohu je babo ok aspon zatial. Na dva mesiace bolo dobre a teraz to mam opat. Prosim poradte. A mam aj 4rocneho syna, ktory to mozno ma tiez este som ho nedala testovat ale pojdem. Co produkt aj pre take dieta? Dakujem

Napiste mi prosim mail a skopirujte mi ten text, co ste mi sem napisali. sem nechodim casto a mozu sa mi tie odpovede stratit. ja to skonzultujem s nasou doktorkou

Ahoj,
Volám sa Daniela a mam presne taký problém ako más ty mam ukážkový tlak ale hlava sa mi stále točí bolieva ma žalúdok a prehana ma ale nie každý deň.
Už som s toho na prášky bojím sa už aj šoféfovať a strašne ma to vo všetkom obmedzuje. už si pripadám že som prípad pre psychiatra lebo neviem dojsť na to čo mi je
Prosím ak si na niečo prišla budem ti moc vďačná ak mi poradíš

ČO VÁM PONÚKAME?

Výživové doplnky vo forme orgánových a rastlinných uItrafiItrátov / peptidov. Laboratórne spracované prírodné produkty bez konzervantov na omladenie, povzbudenie, regeneráciu a podporu pri liečbe a samotnú liečbu ochorení. Forma preparátu je číra tekutina, ktorej 2-5 ml sa nalejú pod jazyk, cca minútu sa premieta pod jazykom, kým sa vstrebe podstatná čast účinnej zložky. Preparát na reviltalizáciu kože sa môže aplikovať aj v kréme, ktorý ma enormne rýchlu vztrebateľnosť cez póry, podobne vlasové tonikum na vstrebanie do po¬kožky k vlasovým folikulám.

AKO VYRÁBAME PRODUKTY?

Ultrafiltráciou, čiže procesom oddeľovania molekúl nízkej molekulovej hmotnosti od molekúl s vyššou molekulovou hmotnosťou. V prvej fáze sa na viackrát prefiltruje zdrojová látka cez stále jemnejšie sitá. Vo finále sa pretlačí preparát pod vysokým tlakom cez veľmi hustý filter. V pre filtrovanej tekutine sa odmeria koncentrácia, riedením sa upraví na stanovenú hodnotu, Preparát sa v sterilnom prostredí dávkuje do autoklávovaných ampuliek s hermetickým uzáverom. Produkt sa distribuuje, pričom okrem krémov sa počas transportu a skladovania uchováva v chlade v chladničke.

AKO FUNGUJE ULTRAFILTRÁT

Peptid je bielkovinová látka organického pôvodu (živočíšna alebo rastlinná). Peptidy ľudské sú identické ako zvieracie, či rastlinné. Utrafiltrátové peptidy sa naväzujú na stavebné molekuly väčšieho rozmeru, ktoré sú v bunkách človeka (tieto sú od zvieracích mierne odlišné, my ich však ultrafiltráciou separujeme od identických peptidov). Bunkové stena má póry, cez ktoré prenikne len molekula s nízkou molekulovou hmotnosťou, čiže ultrafiltrát áno (ultrafiltráty sa vyrába­jú prevažne o molekulovej hmotnosti okolo 5-10 KiloDaltonov, rozmeru v nanometroch).

Kto má skúsenosti s dychovým testom na helikobakter?. A kde ho urobia v Košiciach? Neviem sa k nemu na internete dopátrať…
Ďakujem krásne za odpoved…

Ahojte všetci. To že aloe vera pomáha pri liečbe HP asi už vieme. Ale aloe vera má mnohé účinky o ktorých niekto ani netuší. Ja osobne som sa s nimi zoznámil na: www.aloe-bio.sk/clanky Vrelo doporučujem aj ostatným čitateľom.