Historicky prvý vzdelávací kurz EPOS a POSNA začal sa dnes v Bratislave

Historicky prvý vzdelávací kurz Európskej pediatrickej ortopedickej spoločnosti (EPOS) a Pediatrickej ortopedickej spoločnosti Severnej Ameriky (POSNA) začal sa dnes v Bratislave. Ide o postgraduálne podujatie pre ortopédov a traumatológovToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1969-historicky-prvy-vzdelavaci-kurz-epos-a-posna-zacal-sa-dnes-v-bratislave

Som rada, že sa uskutočnil tento kongres no bežný ľudia sú nedostatočne informovaný o niektorých operáciach chrbtice, najmä skoliózi. Mám s takouto operáciou osobnú skúsenosť a nájsť o nej nejakú informáciu či už na internete alebo v tlači je priam nemožné. Ked´ som niekomu povedala, že mám kliny v chrbte ostal sa na mňa nemo pozerať, že čo to vlastne je. Uznávam však, že doktor Rehák je skutočný špecialista, mala som tu česť ,že ma operoval on osobne. Dúfam, že i Vy zverejníte viac článkov o tomto druhu operácii.

Ja som mala 13r ked ma operovali na skoliozu.mna operoval pan Dr.Novorolsky ale tiez som chodila na prehliadky k panovi dr.Rehakovi.aj ja by som chcela najst viac clankov k tejto teme.a najma súvisiace s tehotenstvom.teda ci je mozne a bezpecne vynosit dietatko po takejto operacii.