Hladam dobreho psychiatra

Hladam dobreho psychiatra v Bratislave velmi surne. Vedel by mi tu niekdo odporucit dobreho odbornika, ktory vie dobre nastavit liecbu. Velmi surne potrebujem koli depresii. Som uz na dne

Nikdo nepozna dobreho lekara. Prosim!

Keď tí dobrí majú nadstav. . :- / skúste MUDr. Vránovú na Americkom námestí.

Skuste MUDr. Zabkaya. Pracuje na Tehelnej 26. Je fakt dobry.

Ak mate akutny stav, pomozu Vam aj na centralnom prijme nemocnice. Antidepresivum Vam moze predpisat aj prakticky lekar. Ucinok dosiahne tak o 3 - 4 tyzdne, takze cim skor budete uzivat lieky, tym lepsie. Skuste Citalec (20 mg) 1 x denne a k tomu Neurol (0, 25 mg) 3 x denne. Neurol ucinkuje hned. Pomoze Vam to prekonat obdobie, kym sa dostanete k psychiatrovi. Ten zvazi ucinnost liecby a navrhne dalsi postup.

Citalec nemôže každý a nemusí ho znášať. . treba prihliadnuť na aktuálny stav a iné dg pacientky. .

Skúste MUDr. Vít Provazník, ordinuje v polikinike Líščie údolie a je naozaj velmi dobrý.

MUDr. Vít Provazník, ordinuje v polikinike Líščie údolie

Skúste psychoterapeuta mám osobnú skúsenosť s depresiami, ktoré touto formou zmizli, a žiadne tabletky nenahradia osobný prístup psychoterapeuta. Môžem vám napísať kontakt.

Bola by som velmi rada za ten kontakt.
Dakujem

Môžem vás poprosiť na mail-pošlem vám kontakt, je to žena ale klubuk dolu, ďakujem (neviem či sa to môže písať do príspevku.

Psychoterapeut je fajn, ale ak pani potrebuje antidepresíva, ten jej ich predpísať nemôže. .

Áno ľudia sa veľmi často obracajú k liekom-návykovým, psychoterapeuti vedia odtsrániť príčinu aj bez liekov. A funguje to.