Hladam dobreho psychiatra

(Ikka) #1

Hladam dobreho psychiatra v Bratislave velmi surne. Vedel by mi tu niekdo odporucit dobreho odbornika, ktory vie dobre nastavit liecbu. Velmi surne potrebujem koli depresii. Som uz na dne

(Ikka) #2

Nikdo nepozna dobreho lekara. Prosim!

(jana) #3

Keď tí dobrí majú nadstav. . :- / skúste MUDr. Vránovú na Americkom námestí.

(Jozef) #4

Skuste MUDr. Zabkaya. Pracuje na Tehelnej 26. Je fakt dobry.

(pacient) #5

Ak mate akutny stav, pomozu Vam aj na centralnom prijme nemocnice. Antidepresivum Vam moze predpisat aj prakticky lekar. Ucinok dosiahne tak o 3 - 4 tyzdne, takze cim skor budete uzivat lieky, tym lepsie. Skuste Citalec (20 mg) 1 x denne a k tomu Neurol (0, 25 mg) 3 x denne. Neurol ucinkuje hned. Pomoze Vam to prekonat obdobie, kym sa dostanete k psychiatrovi. Ten zvazi ucinnost liecby a navrhne dalsi postup.

(jana) #6

Citalec nemôže každý a nemusí ho znášať. . treba prihliadnuť na aktuálny stav a iné dg pacientky. .

(Zlata Cervenova) #7

Skúste MUDr. Vít Provazník, ordinuje v polikinike Líščie údolie a je naozaj velmi dobrý.

(jana) #8

MUDr. Vít Provazník, ordinuje v polikinike Líščie údolie

(Andrea) #9

Skúste psychoterapeuta mám osobnú skúsenosť s depresiami, ktoré touto formou zmizli, a žiadne tabletky nenahradia osobný prístup psychoterapeuta. Môžem vám napísať kontakt.

(Ikka) #10

Bola by som velmi rada za ten kontakt.
Dakujem

(andrea) #11

Môžem vás poprosiť na mail-pošlem vám kontakt, je to žena ale klubuk dolu, ďakujem (neviem či sa to môže písať do príspevku.

(mira) #12

Psychoterapeut je fajn, ale ak pani potrebuje antidepresíva, ten jej ich predpísať nemôže. .

(Andrea) #13

Áno ľudia sa veľmi často obracajú k liekom-návykovým, psychoterapeuti vedia odtsrániť príčinu aj bez liekov. A funguje to.