Hladam dobreho zubara - Zilina

Hladam dobreho zubara v Ziline, ktory by vedel spravit kvalitne korunku, nevie mi niekto poradit?

Mudr. Mirka Remencova, sidli pri hlavnej poste.

MUDr.Gondžúrová, robí v Lietavskej Lúčke.

Ja som dlhe roky chodila do Dlheho Pola ku MUDr.Ide Benesovej. Je to velmi dobra zubarka a ochotna.

Výborný je zubár z Považskej Bystrice, MUDr. Monošík starší, je to ale súkromník a dosť drahý. Inak je super.

Hladam nejaku citlivu a dobru a lacnu zubarku, mala som v minulosti zubara, ktory mi v zadu dva zuby pokazil vzdy po mne krical a nadaval, no ale nebola som sama, od vtedy mam fobiu zo zubarov, keby som mala cakat pred ordinaciou, asi by som utiekla, velmi sa bojim, ze mi bude aj nejaka zubarka nadavat mam aj v predu jeden zub, nie v dobrom stave, vedla rezaka prosim vas o pomoc, ja by som bola rada, keby nebol drahy, pretoze sama nemam peniaze a musim si este setrit na priihlasku na lekarsku fakultu, prosim vas o pomoc, ten doktor bol taky, ze z jedneho pacienta isiel na dalsie a vobec nemal s tym problem, ze si ruky neumyl.

Ahoj, hladam nejakeho vyborneho, citliveho zubara zo Ziliny. Mam fobiu zo zubarov a preto su moje zuby v takom stave v akom su, uz velmi dlhu dobu som nebola u zubara, pretoze ten moj bol masiar a od vtedy sa strasne bojim, no nemozem sa pozerat, ako si koli strachu nicim zuby, poradte mi prosim.

TN Dental, Jánošíkova 15, Žilina
http://www.tndental.sk

Škoda, že neviem Meno, lebo Monošíkovia sú až traja v Považskej Bystrici.

Ja som už pochodil hodne zubárov. Treba mať jedeného a dobrého. Mám zubára v Čadci Priamdent.sk, volá sa Pavlech je dobrý, kvalitný, ale drahý.

Neviete náhodou niekto, či ešte ordinuje MUDr. Gondžúrová v Lietavskej Lúčke?

Okrem toho že je drahý, je to priemerný zubár a arogantný človek.

Nie všetko drahé je dobré. Ani Pavlech

Www.medhouse.sk

Poradím vyborneho pana doktora medhouse žilina makovickeho ulica amgad taha robi bezbolestne doporučujem.

medhouse? dentalna hygienicka velmi mila a poradila mi vyborne ale so zubarom nemam dobre skusenosti bol velmi neprijemny ku mne lebo nebol najedeny a mal strasne vela ludi v ten den co som bola objednana a velmi mi poblizil velmi drsny pristup na mna, sklbal tam zo vsetkymi zariadeniami

ako sa vola menom monosik?