Hľadám gynekológa v BA

Hľadám iného gynekológa, s tým mojím som nespokojná. Neviete mi niekto poradiť v Bratislave?

Ahoj, a s čím nie si spokojná? Záleží na tom, že čo chceš od toho nového, inak Ti neviem poradiť.

Ahoj, nechcem tu pisat konkretne mena ale z vlastnej skusenosti odporucam radsej sukromneho lekara ako statneho. Sukromni lekari sa obvykle spravaju prijemnejsie, maju lepsie vybavene priestory a vazia si pacienta aj ako cloveka.

Vynikajúci gynekológ je MUDr. Jozef Kajaba, ordinuje na Poliklinike v Karlovej Vsi.

tiez by som bola rada, keby ste mi poradili prijemneho gynekologa, hlavne v oblasti ruzinova (ale moze byt aj inde) a skor zenu,
vdaka

ahoj odporucila by som ti z ruzinova dr.vlckova petra velmi mila a sikovna dr.amb.v polik.prizemie čdveri 54 tč do amb.48243738.fakt velmi zlata.

Čo sa týka doktora Kajabu - ja som sa s ním stretla osobne, tiež som uvažovala, že by som k nemu šla, ale bola som nemilo prekvapená jeho nepríjemným správaním. Moja kamarátka tiež potrebovala vyšetrenie, ale nemala u ňho kartu, a napriek tomu, že bola ochotná vyšetrenie si zaplatiť stretla sa s veľkou aroganciou zo strany sestričky, tak neviem …

Zdravím, mohli by ste mi prosím odporučiť nejakú dobrú, príjemnú gynekologičku v BA ( nie štátnu )?

Môžem sa spýtať prečo nie štátnu?

Štátnu nechcem, pretože prístup štátnych lekárov k pacientov zväčša nebýva veľmi vľúdny - česť výnimkám.

Ďakujem aj za radu komu sa vyhnúť - to je niekedy ešte cennejšia informácia ako odporučenie :). Neviete niekto aká je MUDr. Bőhmerová zo Strečnianskej a ako to tam vyzerá?

Dobrý deň, poznáte niekto MUDr. Adrianu Lipovskú, aké s ňou máte skúsenosti?

Viete mi niekto povedat aky je pan doktor Gabriel Skurla?

:-)to by som aj ja rada vedela lebo rozmyslam ze k nej pojdem

pre nadu: doktora Škurlu som zatiaľ iba videla pomedzi dvere, takže viem povedať len to, že je dosť stary

Dakujem Mirke aspon za nejaku info, ale chcela by som vediet viac.

Pozná niekto Dr.Gaboríkovú v Karlovke? Aká je?

A aká je MUDr. Adriana Lipovská - pozná ju niekto? Lebo nahradila MUDr. Černákovú na Šustekovej a tak by som rada vedela aká je táto, že či zostanem u nich alebo si mám hľadať novú gynekologičku…

ahoj dobra gynekologička neštátna je v devínskej - MUDr. Smreková Adriana, je velmi dobra