Hľadám gynekológa v BA

gynekológia

(Zuzana) #1

Hľadám iného gynekológa, s tým mojím som nespokojná. Neviete mi niekto poradiť v Bratislave?

(Jarka) #2

Ahoj, a s čím nie si spokojná? Záleží na tom, že čo chceš od toho nového, inak Ti neviem poradiť.

(Ivana) #3

Ahoj, nechcem tu pisat konkretne mena ale z vlastnej skusenosti odporucam radsej sukromneho lekara ako statneho. Sukromni lekari sa obvykle spravaju prijemnejsie, maju lepsie vybavene priestory a vazia si pacienta aj ako cloveka.

(Horák) #4

(Ema Burdová) #5

Vynikajúci gynekológ je MUDr. Jozef Kajaba, ordinuje na Poliklinike v Karlovej Vsi.

(katarina) #6

tiez by som bola rada, keby ste mi poradili prijemneho gynekologa, hlavne v oblasti ruzinova (ale moze byt aj inde) a skor zenu,
vdaka

(andrea) #7

ahoj odporucila by som ti z ruzinova dr.vlckova petra velmi mila a sikovna dr.amb.v polik.prizemie čdveri 54 tč do amb.48243738.fakt velmi zlata.

(Lucia) #8

Čo sa týka doktora Kajabu - ja som sa s ním stretla osobne, tiež som uvažovala, že by som k nemu šla, ale bola som nemilo prekvapená jeho nepríjemným správaním. Moja kamarátka tiež potrebovala vyšetrenie, ale nemala u ňho kartu, a napriek tomu, že bola ochotná vyšetrenie si zaplatiť stretla sa s veľkou aroganciou zo strany sestričky, tak neviem …

(Alena) #9

Zdravím, mohli by ste mi prosím odporučiť nejakú dobrú, príjemnú gynekologičku v BA ( nie štátnu )?

(Anna) #10

Môžem sa spýtať prečo nie štátnu?

(Alena) #11

Štátnu nechcem, pretože prístup štátnych lekárov k pacientov zväčša nebýva veľmi vľúdny - česť výnimkám.

(Alena) #12

Ďakujem aj za radu komu sa vyhnúť - to je niekedy ešte cennejšia informácia ako odporučenie :). Neviete niekto aká je MUDr. Bőhmerová zo Strečnianskej a ako to tam vyzerá?

(Zuzana) #13

Dobrý deň, poznáte niekto MUDr. Adrianu Lipovskú, aké s ňou máte skúsenosti?

(nada) #14

Viete mi niekto povedat aky je pan doktor Gabriel Skurla?

(nika) #15

:-)to by som aj ja rada vedela lebo rozmyslam ze k nej pojdem

(Mirka) #16

pre nadu: doktora Škurlu som zatiaľ iba videla pomedzi dvere, takže viem povedať len to, že je dosť stary

(nada) #17

Dakujem Mirke aspon za nejaku info, ale chcela by som vediet viac.

(Jasmina) #18

Pozná niekto Dr.Gaboríkovú v Karlovke? Aká je?

(Lucia) #19

A aká je MUDr. Adriana Lipovská - pozná ju niekto? Lebo nahradila MUDr. Černákovú na Šustekovej a tak by som rada vedela aká je táto, že či zostanem u nich alebo si mám hľadať novú gynekologičku…

(Lucia Fabišíková) #20

ahoj dobra gynekologička neštátna je v devínskej - MUDr. Smreková Adriana, je velmi dobra