Hladam si vazny vztah

je to divné, je to zvláštne tiež sa čudujem, že ľudia sa na to dajú!

  • ahoj -

neviem si predstavit ci sa niekedy tam stretnu dvaja normalni ludia, ktori by si rozumeli

heh bodaj by sa tak lahko hladal vazny vztah :smiley: :smiley:

co chces, ved napises len takuto temu a hned mas kopu ponuk :smiley: :smiley: este si si to nevsimol? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

aha, sa mi budu hadzat pod kolena co?? skoda teda, ze som uz zadany. hned by som to inak skusil :smiley: :smiley:

bud rad, ak mas zenu doma a nevymyslaj :smiley:

Presne tak :smiley: :smiley: Ja niektorých chlapov fakt nepochopím

ono sa ani nedaju pochopit :slight_smile: :slight_smile:

noo, mozno ano :smiley: :smiley:

To teda ani ja, veď normálni ľudia chodia von, tam sa stretávajú a nie takto cez internet. Veď tam nikdy nevieš či je ten človek ten za ktorého sa vydáva

Ked si hladas vztah tak chod na zoznamku a tam trav svoj volny cas

lenze za pocitacom sediet cele dni to tiez neni riesenim

mozno hlada len taky vztah :smiley: :smiley: :smiley:

To by čo bolo akože za vzťah??

Ahoj píšem ti síce po dlhej dobe, ale snáď si to nájdeš odo mňa. Uvedomujem si to, že to neni jednoduché, ale je to lepšie ako hľadať na nejakej zoznamke :wink:

ja si neviem moc predstaviť, že by som si našla chlapa takto

Podla mna to je pre ludi, ktori proste maju problem nadviazat nejaky kontakt normalne ale ti ludia co sa takto zoznamuju podla mna nie su potom uplne okay

Prečo by neboli úplne okey?? Mám kamarátku, ktorá sa zoznámila so svojím terajším mužom na zoznamke a obidvaja sú úplne normálny a super im vzťah klape!..

Riesenie to nie je, ale pokus o to hej :wink:

mne sa to tiez moc nepaci, akoze viem, ze su take pary ale brala by som to fakt iba ako poslednu moznostj