Hladam vazny vztah, kde su ti slobodni muzi?

Po vysokej skole som sa vybrala pracovat do Rakuska ako opatrovatelka, na vazny vztah som nemala cas. Teraz mam uz 35 rokov a pocitujem, ze vedla mna chyba niekto, kto uz dospel, pracoval tiez v zahranici, ale sa vratil domov na SLovensko a chcel by mat vazny vztah so slobodnou inteligentnou dievcinou, vychodniarkou, ale zijucou v Ba. Ked robis v Blave a myslis to vazne, napis mi, budem rada. Hladam len vazny vztah, ktory nesklame. Piste na mail: maxel80@post.sk

Ty si teda vtipná. Máš 35 rokov a nazývaš sa “dievčinou” ? Prepáč, ale to sa hodí na nejakú 17-ročnú. A okrem toho, táto stránka nie je zoznamovací portál, takže pochybujem, že sa tu s niekým zoznámiš. A ešte ma pobavila veta "Hľadám len vážny vzťah, ktorý nesklame. " Pri žiadnom vzťahu nemáš záruku, že sa nesklameš, ale to by si vo svojom veku už dávno mala vedieť !

Pre Ginu, preco by si tato 35 rocna dievcina nenasla toho spravneho muza? Plno mladych do 40 rokov pracuje aj v zahranici a chce sa vratit domov, ustalit sa, zalozit si rodinu… najdu sa, neboj. Ked je 35 rocna slobodna, tak je to dievcina, ci chces, alebo nie. Mozno ty si sa vydavala v 17 ke a si uz starka, babka a zavidis? Take su uz 2x rozvedene a to je aj tvoj pripad? preto sypys? radsej v 35ke slobodna, ako v 40 ke rozvedena, noni?