Hladovanie a Urinoterapia - liečba močom

Ma tu niekto skusenosti s liecenim urinou a hladovanim? Viem, ze existuje plno ludi, kt. sa takto liecia, ale malokto si to dokaze priznat. Tak ludia napiste svoje skusenosti, nazory.

Treba si zohnat knihy od Jiriho Cingrosa - Urinoterapia alebo Mudr. Partykova. Su tam popisane aj skusenosti ludi.

Dakujem, ja to tiez praktizujem, len som chcel vediet nazory inych ludi. Vysledok 100%

Andrea, manzel sa lieci sam podla rad a knihy dr. Jiriho Cingrosa, lekari mu nevedeli pomoct 20r. s chron. bolestou trojkl. nervu a teraz pri preplachovani nosohltanu rannym mocom - stredny prud, denne, sa bolest zmiernila a berie podstatne menej analgetik, ako predtym, citi zlepsie o 70%.

Nieco z vlastnej skusenosti: Urinoterapia je cosi, co funguje neskutocne. Je to naozaj zazracna metoda, ktora dava dokopy a cisti cely organizmus. Su to casto len predsudky, ktore ludom brania zacat s touto terapiou. Na Slovensku ju praktizuje aj vela znamych ludi - jasne, ze sa tym nechvalia, kedze to spolocnost berie ako tabu. Okrem fantastickych zdravotnych ucinkov je to aj elixir mladosti. Vyskusajte, odporucam vsetkym.

Odporucam kazdemu urinoterapiu. Mala som vazne zdravotne problemy. Doktori by mi znicili zdravie s tabletkami a injekciami. Urinoterapia je nieco neuveritelne. Priroda nam dala uzasny dar., teraz neberiem ziadne lieky, kym som este donedavna nedokazala bez liekov fungovat.

Urinoterapia je liek na všetky neduhy nášho tela, či už psychické, alebo fyzické. Mám s ňou skúsenosti 3 roky, zvlášť pomáha pri hladovke. Túto metódu posudzujú a odsudzujú ľudia, ktorí to neskúsili a neprežili na vlastnom tele. Naši starí rodičia bežne používali urinoterapiu a pôst pri rôznych poraneniach. Doporučujem odbornú literatúru od MUDr. Vilmy Partykovej - Urinoterapia očami lekára, alebo od Genadiaja Malachovského.

Mám výborné výsledky s urinoterapiou pri liečbe plesňových infekcií pošvy (candida albicans ) Treba robiť výplachy pošvy ranným močom. Kvalita moču závisí od stravy, ja som vegetariánka

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či niekto nepozná dobrého urinoterapeuta v Poprade alebo okolí, alebo aj ďalej. Ďakujem, Gaba

Zdravim vas. Som zastancom alternativnej liecby. Prosim vas mozte mi povedat, akym sposobom sa liecba mocom pouziva?

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či má niekto z Vás skúsenosti s urinoterapiou pri liečbe cukrovky, chcela by som to vyskúšať, ale si nie som istá, či by stačili napr. iba nejaké obklady a pod. Čítala som niečo na internete, ale nie je tam nič podrobné ohľadom aplikácie zvlášť pri diabete, ak ste to niekto skúsili, prosím, napíšte svoje skúsenosti, niekomu s tým veľmi pomôžete. Ďakujem

Dobrý deň, kúpte si knihu Urinoterapia Genaduj Malachov I a II diel. Je to fantastická kniha, kde máte podrobne všetko vysvetlené ako sa lieči všetko aj cukrovka. Želám skoré uzdravenie a čakám na vašu odpoveď, Anička.

Ďakujem za radu, vyskúšam to, zoženiem si tú knihu a potom napíšem ako sa mi darí.

Rada by som poznala nazor niekoho, alebo kto ma skusenost. V marci tohto roku mi diagnostikovali Vaskulitidu, systemove ochorenie spojivoveho tkaniva. konk. Churgov-Straussovej syndrom. Uzivam dlhodobo Prednison 10 mg. denne. Rada by som vyskusala liecbu urinoterapiou, no neviem, ci je to v mojom pripade vhodne, lebo kortikoid by sa mi vracal naspat do tela. Prosim niekoho, kto ma skusenost, nech mi odpise, Vopred dakujem.

Urinoterapia nie je moj styl, ale hladovanie poznam, inspiroval som sa knihou Jak se dozit 120 let, (alebo velmi podobny nazov). Ozdravujuce hladovky autor odporuca v presnych postupoch, s extremnym prizvukom na riadny pitny rezim, stravovanie, sport a cviky na chrbat, chrbtica vraj ovplyvnuje vsetky organy tela a preto ju treba cvicit, aby bola zdrava a pruzna. To jedine nerobim, ale stravu som upravil, som vegetarian na 100% a v zivote som sa lepsie necitil, s hladovanim som zacinal postupne, najprv som nejedol piatky, potom aj v soboty a potom som vydrzal piatok a vikend. Nerobim to vzdy, ale ked si to telo vyziada, neskor to telo samo citi, ze je mu to prijemne trocha pohladovat, tazko sa mi to vysvetluje, museli by ste vyskusat na vlastne oci, ja som si pred tym nevedel predstavit den bez masa, nie to este dobrovolne hladovat, ale nie je vsetko o jedle a hladovanim telo odpociva, moze sa venovat regeneracii a nie traveniu.

Dobrý deň, a čo ste si konkrétne vyliečili urinoterapiou? Použili ste moč aj na pitie? Treba pritom držať hladovku? Ja mám vitiligo roky a zatiaľ nič nepomohlo. Zdravím, janak

Som v podobnej situacii, robim to cca 1 mesiac, mam vyssi tlak a tu pliagu cukrovku. A k tomu riedenie krvi s macroumar, no snad sa to zlepsi. Rano uzivam stredny prud medzi 5 az 7 hod. Dakujem za radu. Jano

Pred 7 rokmi mi diagnostikovali sklerozu. Mal som zavrate, obrovsku unavu, antibiotika som bral 6-7 krat rocne - vkuse na mna nieco liezlo. Nebavil ma zivot. Po zmene stravovania, 3-10 dnovych hladovkach na urine, ocist pecene a ladvin, krystirov a prechodu na urinoterapiu som uplne iny clovek. Uz 6 rokov nechodim ku doktorom a hlavne ziadne lieky, obrovske mnozstvo energie a chut zit. Pri prvom priznaku nachladenia hladovka s pitim uriny. Po 24-36 hodinach som uplne fit. Telo sa vysporiada samo. Po 5 rokoch pozorovania a obdivu sa pripojila aj manzelka. Malachov, Cingros a Partykova vam otvoria oci.

Pozdravujem Vás, mam problemy s cukrovkou a chcela by som vedieť ako sa Vám dari pri použivani urinoterapie ak ste sa rozhodli použivať tuto metodu. Budem rada ak sa ozvete. Ďakujem Maja

Prosím Vás, je možné aplikovať orálnu urinoterapiu ak mám chorobu, dna" - teda vysokú hladinu kyseliny močovej? Momentálne mi odznieva záchvat dny, bral som colchicum dispert. Nie je možné že mi to chorobu, resp. záchvat opäť vráti, keďže do seba zase naládujem späť kyselinu močovú? Ďakujem za odpoveď.