Hmlisté videnie

Ahoj. Mám takýto problém. Stáva sa mi dosť často, že keď mi prebleskne pred očami slnečný lúč, alebo svetlo, že začnem hmlisto vidieť, a o malú chvíľu ma hrozne rozbolí hlava. Očná lekárka sa vyjadrila, že to môže byť od krčnej chrbtice. Prosím poraďte. Díky.

Ahoj marika, aj ja riesim teraz tento problem a trva mi to uz asi pol roka aj mne povedali, ze to moze, ale nemusi byt z chrbtice, pojdem na MR, tak uvdim podla vysledku, ja sa niekedy dostanem do stavu, ze vidim, len dovolim si tvrdit na 50%, daj vediet ako si dopadla ty, anamarika.

Ak vas po prechodnom zahmleni zraku nasledne boli hlava, velmi casto to moze byt bolest len v jednej polovici hlavy, tak sa pravdepodobne jedna o oftalmicky typ migreny. Mali by ste absolvovat vysetrenie u ocneho lekara a neurologa.

Najka u ocneho lekara som uz bola od toho casu 3x a vsetko bolo OK … na neurologii mi povedal lekar, ze to nie je ich zalezitost, teraz by som mala ist na MR a potom na neurochirurgiu, tak dufam, ze mi tam pomozu. U mna to hmliste videnie nie je z casu na cas, ale kazdy den a tak ma to trapi, vies ono to sialeno ovplyvnuje psychiku.