Homeopatia a imunita u detí

Dobrý deň, chcem sa spýtať, aký máte názor na homeopatiu. So synmi mám taký problém, majú oslabenú imunitu a z toho dôvodu každú chvíľu majú soplík alebo kašel. Nikdy nemávajú horúčky, myslím, že je to kvôli tej oslabenej imunite a sú náchylní na choroby. So starším chodím na alergológiu, ale nič závažné nemá, tiež to vyzerá, že len oslabená imunita, ale už berie toľko liekov, že sa mi to vôbec nepáči. Chcela by som sa spýtať, či by som mohla u oboch vyskúšať homeopatiu, či je možné tej imunite pomôcť. Mám s nimi problém dostať do nich ovocie zeleninu polievky, mäso len kuracie, myslím že aj to sa podpisuje na ich zdraví. Ďakujem za Váš názor.

Určite soplík nie je vážne ochorenie, práve naopak, je to prejav očistenia, lebo ide niečo von, len treba dávať pozor, aby ste to vedeli správne čistiť. Homeopatia je dobrá, mám s ňou skúseností u detí, už sú dospelé a nemuseli počas svojho života užiť ani jeden krát ATB, popri tom ako píšte je dobré, ale dbať aj na stravu, v črevách je najväčšia časť našej imunity, tam prejde všetko, aj to, čo vie zaťažiť.

Andrea, mam velmi dobre skusenosti s homeopatkou, pani Stankovskou. Kontakt na nu najdete na www.ckh.sk Okrem toho, ze lieci homeopatiou, uci na Institute homeopatickeho vzdelavania Slovensko. Zuzana