Homeopatia – liečba bežných ochorení

Prosim, pomozu homeopatika Thuja,alebo ine na hrcky v prsníkoch 4mes.dievčatka? Mame za sebou očkovanie BCG a prvu hexavakcinu, je na UM a v noci dva krat kojena…Dakujem

Prosim napiste mi, moja pol rocna dcera ma kiahne v hroznom stave. Mozem podavat liek aj polrocnemu babatku?

Dobry den prajem. Ja mam uz dlhsiu dobu zahlienene hrdlo a pocit plneho nosa, bola som na ORL vsetko mam v poriadku, ale ja stale len oddrham anieco sa mi v hrdle taha a nejde to von, ked sa najem tak mam srasne vela slin a musim to vsetko vychrknut, preto vas prosim o radu a pomoc pomohli by mi nejake homeopatika alebo mam ist na vysetrnie Homeopatom, vopred dakujem cakam skoru odpoved. Katarina.

Dobry den, chcel by som sa vas opytat na liecbu neurozy a roznych tikov homeopatickou liecbou. Uz od malicka trpim tymto ochorenim ale vekom sa to zhorsuje a kym predtym som maval obdobia, ked bolo vsetko v poriadku, teraz su uz skor vynimkou a ja som v stalom napati, nervozny a navyse tiky su neovladatelne az sa niekedy hanbim ist do spolocnosti. Nechcem brat lieky s mnozstvom neziaducich ucinkov a tak uzivam len lieky rastlinneho povodu, ktore nie vzdy upravia tento problem a tak by som sa chcel informovat o moznostiach homeopatickej liecby tejto choroby. Dakujem.

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa dá niečo robiť s chronickým ochorením Helicobacter pyllori pomocou homeopatickej liečby, je to stále horšie a som z toho už nešťastná, najhoršie sú tie tráviace ťažkosti a nepríjemný zápach z úst. Ďakujem.