Hormonálna joga

A ako casto je vhodne chodit??

Je to dobré aj keď človek celý deň sedí, že sa trošku ponaťahuje napríklad

No na tej joge a sa robia dychove a uvolnovacie cvicenia, pretahovanie aby bol ten porod asi jednoduchsi alebo co…

ako casto sa ma chodit vobec?

My snažilkujeme, ale tiež plánujem chodiť, aj keď to môže fungovať len ako placebo alebo čo :smiley:

Placebo si nemyslím, nejaký vplyv to ozaj môže mať :wink:

moze len vela zalezi aj od toho jak to clovek bude vnimat, jak to bude brat po psychickej stranke, v akej miere si iste veci pripusti :wink:

Jasne niečo to bude, kamoška chodila a povedala, že neľutuje, že prvý pôrod bol pre ňu oveľa ťažší :slight_smile:

Ahoj acka - tak lebo potom človek pri tom druhom akoby už trošku zrejme vie čo môže čakať :wink:

Ale tak to je prirodzené, že pri takýchto veciach zohráva svoju úlohu aj psychika :wink:

No my platime sukromne asi 12 eur.

MINARIC za normálne hodinu? 60 minút?

Súkromne sú tieto cvičenia veľmi drahé.

Lenze maju asi aj viacej do seba, clovek sa do toho tak viac ponori

Fúha, 12€ je dosť veľa. To by som asi za hodinu cvičenia nedala. Radšej by som chodila normálne na spoločné hodiny a mala to za menej. Ale každého osobná vec,

podla mna sa to za cas da vydrzat, ze tolko penazi za to dat, ale casom si to vsimnu, ze im to ide do penazi a ze by sa to dalo aj inak riesit, inde ich investovat

Za sukromnu hod. 12 e nieje vobec vela. Venuje sa len vam a nie su tam ziadne ine mamicky, kamoska chodila na skupinovu za 6 a teraz chodi na sukromnu a je ovela spokojnejsia.

Suhlasim, ze za sukromnu hod, to nie je vela a zase ani nepovedal v akom meste, ak to je BA, KE alebo nejake vacsie mesto tak sa necudujem.

je jasne, ze v mestach je to ine tie ceny…ale mne by to bolo luto tolke peniaze…

Ja som tiež plánovala, že budem chodiť, ale odrádza ma trošku tá cena, 12 eur hod je dosť, ale jasné u nás v meste to nebude asi také drahé.