Hrachovo-pistáciová torta s jogurtovým krémom

Sladké

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/recept/14088-hrachovo-pistaciova-torta-s-jogurtovym-kremom

Už ste to niekto skúsili??

nooo vyzerá to zaujímavo ale neviem si teda predstaviť tú chuť:-))

a tak ja by som nahodou rada takyto zaujimavy zakusok vyskusala. mozno by sme sa cdovali, ze ako tie chute spolu dobre hraju

Tiez mam rada taketo netradicne chute. Rada experimentujem takto s jedlom, kedze nie som ten typ cloveka, ktory by rad jedol tie iste veci dokolecka

Pistáciová v pohode, to mám rada, ale hrach? Ten mi tam nejak nechce pasovať.

tak ten tam podal mna vobec citit nebude a bude tam teda skor len kvoli farbe samotnej

tak hrach to ani ja nie, to si neviem predstavit do nejakych sladkych receptov, akoze fazulu napriklad to som uz skusala, ale toto ee

mnam, tak toto znie fakt zaujimavo :smiley: strukoviny sa pridavaju do kadecoho, aj do sladkych veci, takze ani ten hrach ma vobec neprekvapuje :smiley:

Len hrach ma taku charakteristicku chut, takze to by som povedala, ze to bude aj citit.

vsak toto, ono to podla mna aj dost zafarbi :smiley: samozrejme, ze je to jedno, kedze aj pistacie su zelene, ale to je len tento pripad :smiley: ako farbivo by to mohlo fungovat veru v inych pripadoch.

neviem, podla mna toto ani neznie uplne dobre :smiley: neviem, ci mam chut nieco podobne vobec vyskusat :smiley:

vsak nikto ti to ani nekaze skusat :smiley: spravis si to, na co mas chut, nemusi to byt zrovna toto :smiley: ale akoze ako napad mi to pride fajn, dobra inspiracia na nieco take netypicke.

Keby som nasla nejaky normalny a jednoduchy recept, tak by som to asi aj vyskusala :smiley:

hrachova? to fakt? farba dobra, ale chut no neviem :smiley: