Hrce na hlave

Asi pred mesiacom sa mi spravila vzadu na hlave hrca. Nepamatam sa, ze by som sa niekde udrel. Mam problem s lupinami a casto sa skrabem. Moze to byt infekcia krvi?

Hej pocujte, asi tak pred tristvrte roka som sa buchol surovo o strop a doteraz mam na hlave taku mensiu hrcu a na dotyk to je jak nejaky velky vriedok a normalne mi na tej hrci prestali rast vlasy, neviete nieco poradit?

Vy ste mali hneď po úraze absolvovať odborné vyšetrenie. Pri hrubom náraze môže byť poškodený aj skelet lebky /prasknutie/. Veľmi častý po takomto úraze je krvný výron pod okosticu lebky. Ten sa len veľmi pomaly vstrebáva /niekoľko mesiacov/ a napokon môže i zvápenatieť a spôsobiť tak menšiu ale definitívnu deformáciu. RTG lebky je u Vás potrebné na prvom mieste! Až potom, keď bude rontgen negatívny, môžu sa Vás ujať kožiari a riešiť alopeciu v mieste úrazu.

Dobry den, mam 15 rokov, v pondelok sa mi spravila hrca na hlave. Neviem co je to, mam horucky a strasne ma boli hlava. Uz som si nahmlatala aj druhu. Prosim o pomoc. Dakujem

Ak ste nemali úraz a máte bolestivú hrču na hlave, môže to byť hnisavý atheróm. Je to mazová cysta, ktorá sa postupne zväčšuje a plní sa mazom. Vo vlasoch ich môže byť a aj viac, je to vrodené. Keď atherom zhnisá, je to veľmi nepríjemné a musí to riešiť chirurg. Možno budú potrebné aj antibiotiká.

Ked som mal asi 4 roky som si udrel celo (asi som si pukol lebku) a mam 2 velke hrce, teraz mam 16 rokov, da sa to nejako vyoperovat? Alebo nejako vylecit? Ak bude potrebne, tak foto poslem.

Chcem vidieť ako to vyzerá, aj ja som spadol z bicykla a ostali mi také 2 hrče na čele.

Ahoj, co si zistila? Aj moja dcera ma hrcu za uchom, tvoria sa aj malicke vedla, neboli nic, len ked na to tlaci. Divim sa, ako malo sa tu dozviem na tuto temu. Nasla si viac? Prajem Ti rychle uzdravenie, Gabika

Prosim, posli foto ak mozes, mame ten isty problem s malou 4 rocnou, udrela sa celo ked mala 2-3 roky a teraz tam ma hrcu.

Ahojte pred par dnami som si nahmatal 2 hrce na zadnej strane hlavy vo viske hornych koncov usi a su pod vlasmi… su tvrde a trochu pohyblive nevietr co to je ?

Chcela som sa spytat, moj 2 a pol rocny syn asi pred tyzdnom dostal malu vyrazku v temene hlavy, potom sa zacal svrbiet a rozrastlo sa mu to za ty7den na velku infekciu, ma to tvrde ako hrce a uplne mu to zahnisalo a svrbi ho to, neviete, co by to mohlo byt, dokonca po umyti hlavy novym samponom sa to zacalo, za radu vopred dakujem.

Dobry mam 39 rokov asi pred 10 rokmi som sa poriadne udrela do hlavy ostala mi tam do dnes poriadna hrca asi pred rokom sa mi zvacsila a zacala mi znej nejaka zapachajuca tekutina vytekat mam sa niecoho obavat?

U mojej dcéry sa objavila hrčka na hlave. . Potom druhá, a keďže geneticky máme v rodine lipómy a aj to tak vyzeralo, nepanikárili sme. . . a je z toho rakovina ;- (

У меня увела моего мужа какая-то деваха. Он нашел ее на сайте esdark. hol. es Подскажите, что делать?